Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet beágyazódás?

Ez lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés

24-n volt peteérésem, vagyis 6 napja. És 8-ára nem várom. Tegnap is meg ma is alul a hasamba ahol a peteérést éreztem (jobb oldalon) szúró érzésem van és olyan mintha meg akarna jönni. Lehet terhességnek a jele?

Tudom, hogy a beágyazódás 7-8. nap körül kezdődik a nagykönyv szerint. Szerintetek mi lehet ez? Nektek volt hasonló tapasztalatotok? Tesztelni még nagyon hamar van. Orvosnál voltam 1 hónapja és mindent rendben talált.


2016. ápr. 30. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges a találgatás. 10-12 nap múlva tesztelsz és kiderül.
2016. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom :) Csak érdekel más tapasztalata is, hogy ez lehet-e az, hiszen csak a 5. nap volt tegnap. Írtam is, hogy majd később tesztelek, csak érdekel más tapasztalata :)
2016. ápr. 30. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia;)én 9 dpon vagyok hasonlo helyzettel! 3 napig fajt az alhasam uh enis nagyon remenykedem! Szerintem lehetett a beagyzodas neked is.én elozo terhessegemnel is ereztem csak elment a baba;(
2016. ápr. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a 24. ciklusnapon volt egy barna vérzésem és görcsö, szurka, feszülés, a 28. napon mikor jönnie kellett volna "mindjárt megjön érzés", pattanások, legyengült immun, hangulatváltozás, ez a 32. ciklusnapig tartott és azóta semmi, annyit pisilok, hogy csoda nem száradok ki mégis negatív a teszt azóta is pedig ez már a 40. nap, jövő héten doki :(
2016. máj. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
van olyan ismerősöm akinek teszt nem mutatta ki a terhességet, hanem az orvos állapította meg. Tudod addig van remény míg meg nem jön. Szurkolok, írjatok ha van valami fejlemény. Nekem sokszor mindjárt megjön érzésem van.
2016. máj. 1. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!