Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha peteérés után második este...

Zsuzsan kérdése:

Ha peteérés után második este voltam a párommal együtt és reggelig semmi nem folyt ki, van rá esélyem hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:

A petesejtek átlagélettartama 12-24 óra, egyes nőknél ez csak 6-18 óra.

Két nappal peteérés után nem tudsz teherbe esni, mindegy mi és hová (nem) folyik.

2016. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod
2016. máj. 14. 14:22
 3/9 A kérdező kommentje:
Én roman vagyok ez a helyesírási hibaim oka csak kíváncsi voltam a magyar anyák véleményére is nem gondoltam hogy ijen beképzelt anyukája találok akik elítélnek valakit anélkül hogy ismerjék
2016. máj. 14. 17:59
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Gratulalok a sok gyerekes magat nőnek nevező vâlaszolònak... sekélyes gyerekes a viselkedesetek...:)

Lelehet pontozni de nezzetek magatokba.

Kerdezo honnan tudod h biztosan akkor volt peteeresed? Peteeres (feltételezett peteeres) utan is kozepes az esely!

2016. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A ciklusom 30 napos április 24-en volt a menszim első napja ezek alapján számoltam ki a peteérés naptárban a neten
2016. máj. 15. 19:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Kerdezo az csak atlagot szamol. Kozelsem biztos h akkor volt neten nekem is mindig 14.ciklusnapra irja de 16.naponvan.
2016. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ertem és köszönöm a valaszaidat és hogy megertettel már alig várom a 24- et relem a nem várt nem fog jönni a párommal nyolc hónapja próbálkozunk.
2016. máj. 15. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:

8honap meg belefèr. Egy ev az atlag. Nekem ami bevâlt az a palástfű tea. Nezz utana.

Szivesen!

2016. máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia el szeretném kezdeni a palastfu teazast az lenne a kérdésem hogy mikor kell elkezgyem inni?neked teazas után mennyi időre jott osze a baba?
2016. máj. 18. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!