Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit mondanatok errol a tesztrol?

Mit mondanatok errol a tesztrol?

Figyelt kérdés

Reggel mikor megcsinaltam 2-3 percig neztem, de nem lattam rajta semmit. Kesobb mikor visszamnetem, hogy megmutassam a ferjemnek (boven 10 perc utan) mar lattam rajta plusz egy csikot, viszont nagyon vekony es halvany. Ez csak szaradasi csik lenne? Koszonom a valaszokat!

[link]


2016. máj. 15. 17:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
Valószínűleg csak száradási csík, de ha biztosra akarsz menni, akkor csinálj még egy tesztet 2-3 nap múlva. Ha azon nem jelenik meg a pozitív csík 2-3 percen belül (bár ez függ a teszt fajtájától is, érdemes mindig elolvasni a használati utasítást), akkor negatív.
2016. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, a hasznalati utasitas szerint negativnak kellene tekinteni, mert keson lett ilyen, csak nagyon meglepodtem, mert mar tobbszor csinaltam ilyen tesztet de hosszu ido sem lett rajta sose semmi. De azert koszonom!
2016. máj. 15. 17:54
 3/14 A kérdező kommentje:
*utan
2016. máj. 15. 17:55
 4/14 anonim ***** válasza:
Késik már? Vagy hanyadik napon jársz?
2016. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyenek régen, negatív.
2016. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Meg csak mara nem varom, 14 dpo. De koszi, pont erre voltam kivancsi.
2016. máj. 15. 18:13
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Nekem vastag csikosom volt idom belul, es nem volt baba (mas tesztet is csinaltam, mind negativ volt), ezzel a teszttel mar nemcsak en jartam igy idon belul... Nezegess kicsit az itteni kerdesek kozott, vagyunk meg paran ugyanigy. Az idon tuli egyebkent nem szamit, foleg akkor nem, ha vekony. Nem ajanlom ezt a tesztet.
2016. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ertem. Kicsit remenykedtem, hogy hatha valamit jelent, meg ha idon tuli is, de mar latom, hogy nincs jelentosege. Koszi a korrekt valaszokat!
2016. máj. 15. 18:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez clearblue teszt, ilyenkor negatív. A másik csíknak is ugyanolyan vastagnak kell lennie. Sok ilyen negatívom volt már...
2016. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez a teszt becsapos. Nagyon nem szeretem.

Probald ujra masikkal :) facelle a legjobb!!:)

Drukkolok!

2016. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!