Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu 24. ciklusnapon? Akkor...

Ovu 24. ciklusnapon? Akkor most mikorra nem várom?

Figyelt kérdés

Egész hónapban ovuteszteltem és sosem lett pozitiv. Gondoltam, ebben a hónapban nem volt peteérésem. Tegnap szurkálást éreztem az alhasamban és fura folyásom lett (nem tojásos, hanem ilyen krémes fehér és elég sok). Gondoltam, csinálok egy ovutesztet és pozitiv lett! Illetve ma is csináltam és még ma is pozitiv! 24. ciklusnapon vagyok ma, 28 napos ciklusokkal, szóval most szombatra nem várnám. Gondoltam arra is, hogy talán terhes vagyok, hallottam, hogy akkor is lehet pozitiv az ovuteszt, de mivel egész hónapban most lett elöször pozitiv, ezért ezt kizárnám.


Kérdésem az hogy akkor most mikorra ne várjam, illetve mikor csináljak tesztet?


2016. máj. 16. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy most van ovud, vagy nincs. Az ovuteszt csak a hormonváltozást jelzi, hogy megrepedt-e a tüsző, azt nem. Ha biztosat akarsz tudni, akkor hőmérőzz.

Egyébként pedig azt kéne tudni, hogy hány napos a luteális fázisod általában (a hőmérőzésből ez is kiderül), és akkor ha valóban most repedt meg a tüsző, akkor annyi nap múlva jön meg. (Persze csak ha nem leszel közben terhes).

2016. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha pedig próbálkozik csak a szervezeted ebben a hónapban, akkor jellemzően pár napot késik, ez lemaradt.

első

2016. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!