Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Mastodynon csepp vagy...

A Mastodynon csepp vagy tabletta vagy a Trimeszter tabletta szedését javasolják azok, akiknek segített teherbe esni? A Mastodynon cseppet reggel éhgyomorra kell bevenni? A Mastodynon tablettát recept nélkül meg lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

A Mastodynon sima placebó, pont annyira segít, mint a Tic-tac.

A Trimeszter pedig sima vitaminkészítmény várandósság idejére, nem annak az elősegítésére.


Ha nem esel teherbe hosszú ideje, akkor orvossal vizsgáltasd ki magatokat, annak van értelme.

2016. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kitty12345 ***** válasza:
Nekem a dokim az Inofolic-ot javasolta a tehetbeesés rásegítésére. Azt mondta hogy nincs oda ezekért a terhes votaminokért de ezzel már értek el jó eredményeket... Majd kiderül nekem is segít-e. 2 hete szedem remélem jövő hónapban pozit tesztelek.
2016. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A mastodynon sztem nem placebo. En is szedtem, de abbahagytam, mert nem birtam elviselni olyan szintu mell fajdalmam jelentkezett tole.

1 hete szedem a trimesztert, nem igazan hiszek benne, viszont mar annyit tapasztaltam ilyen rovid ido alatt, hogy marha jot tesz az emesztesemnek. Kezdek kicsit bizni benne. Igaz az aviva tornat is elkezdtem mult honapban, azzal mar annyit elertem, hogy csupan 3 napig tartott a menzeszem, nulla gorccsel ☺ Szoval ezek jo kezdetek ☺

2016. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sziasztok! Milyen eredményeitek lettek azóta? Én a trimesztert két hete szedem,a mastodynint ma kezdtem az orvos javaslatára (magas prolaktin miatt). Mondjuk fura,hogy csak napi 5 cseppet írt...
2016. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia utolsó! Előtted hozzászóló vagyok.

Tapasztalat több mint egy havi szedés után:

Emésztés még mindíg jó :)

Voltam 3. napi vv-n. Szuper eredmények. Az ösztrogénem határérték alatti volt (88) ebből lett 247! A TSH, T3, T4 hormonokat javította, eddig sem volt baj velük, de most a tökéletes kategóriába került. A prolaktinomat nekem eléggé levitte, pedig az teljesen jó volt. Azaz, előtte kétszer nézték, mindkétszer 240 körül volt, most meg levitte 123-ra, nem tudom miért.... Szóval valószínű ez is jó a prolaktin szintre. Ettől én azért egy kicsit megijedtem, mert már eléggé az alsó határ körüli lett, remélem ebből nem lesz gond.

Elég erős peteérésem volt, 3 napig pozi volt az ovu tesztem, de nem voltunk jó időben együtt sajnos.

A menstruációm sajna 24 napra jött meg a tű pontos 28 nap helyett.... mondjuk a 11. nap már pozi volt az ovu teszt.

Szedem tovább, habár e hónapban már a closty kúrám indult.

2016. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia. Nekem válaszoltál 😊 A trimeszter nekem is nagyon jót tett az emésztésemnek. A Mastodynont régebben már használtam PMS tünetekre,de nagyon felborította az amúgy sem tökéletes ciklusomat. Most a nőgyógyász javaslatára kezdtem el megint,mint írtam a prolaktin miatt. Szerinted a napi 5 csepp nem kevés? Félek,hogy így nem lesz hatásos. Adri
2016. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

De. Sztem biztos keves. 2×30 csepp az adag.

Kozbe ma voltam uh-n, meg volt a tuszorepedes, de vastag, 15 mm lett a nyalkahartya, igy nem lesz ebbol valoszinu baba.

Az E vitamint gyorsan le is tettem, es lehet a trimeszter bekavart ezzel a magas osztrogen szinttel.... nem is tudom mit csinaljak, egyelore az E vitamintol szabadulok meg.

2016. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sajnálom 😩 Már én is annyi mindent szedek,lehet én is abbahagyok valamit. A Mastodynonnal nem tudom mitévő legyek. Most az inofolicot is elkezdtem. Mekkora hülyeség,mindent szedek egyszerre és várom a csodát...Adri
2016. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!