Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van arra, hogy...

Mennyi esély van arra, hogy teherbe essek, ha a barátom biztosan nem élvezett belém?

Figyelt kérdés
Sajnos nem védekeztünk (tudom, tudom...) de 100%, hogy nem élvezett belém, mert miután kivette még dolgoznia kellett rajta kicsit, hogy elmenjen. Nem utaltak jelek arra, hogy peteérésem lenne még pár nap múlva sem, de ennek ellenére már az együttlét utáni napon kb. a 24. órában bevettem egy 72 órás tabit. Míg két hét minimum míg megjön, addig szeretném tudni, hogy mennyi esély van a terhességre, mert maximum az előváladékban található spermiumoktól lehetnék terhes, de úgy olvastam, hogy arra elég kevés esély van. A tabletta pedig ugye akkor is működik, ha nem jelentkeztek túlzottan a mellékhatások? Nem szeretnék még két hetet végigizgulni..:/

2016. máj. 14. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha megszakítás után, nem termékeny időszakban és tabletta mellett teherbe esel, akkor örökbe fogadom, mert sokra viszi még az a gyerek :-)


Oké, bocs :D Igen valószínűtlen a terhesség, szinte nulla az esélye.

2016. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy fogant meg már így baba, de az biztos, hogy ez volt az első és utolsó alkalom védekezés nélkül. Egyedül az előváladék ami miatt aggódom, nem kizárt, hogy attól essek teherbe, de a tabletta azért egy kicsit megnyugtatott, csak ugye az sem 100%, hogy segít.
2016. máj. 14. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Kb. 99,9% hogy nem vagy terhes.

Én nem vettem volna be a 72 órásat sem. Nem valami egészséges és megkavarja a ciklust. Viszont emiatt paráztatsz megint hogy biztos azért nem jön meg mert baba van, közben meg a gyógyszer miatt lesz.

2016. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2000 évvel ezelőtt még ennél is parádésabban fogant egy gyermek... :-)


Nem, sajnos közel sem egyszerű annyira teherbe esni, mint ahogy hisszük mi, akik (egyelőre) nem szeretnének gyereket.

2016. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez azért megnyugtató kicsit! :) De mégis van esély rá, ha mondjuk az előváladékban található spermium épp találkozik egy petesejttel amire nem utaltak jelek (folyásra gondolok, ami nem volt, meg ugye általában a ciklus 14. napján van peteérés, mi kb a 10. napon voltunk együtt) és a gyógyszert mégis későn vettem be, ezek a lehetőségek nagyon aggodalmat keltenek bennem.
2016. máj. 14. 19:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Aki pedig lepontozta az előzőeket, annak a véleményére is kíváncsi lennék.:)
2016. máj. 14. 20:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Illetve elírtam, 120 órásat vettem be mert ilyet adtak, úgy olvastam, hogy 98%-os hatékonyságú, és jobb, mint a 72 órás tabletta.
2016. máj. 14. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Megtörténhet mivel az előváladékban is lehet egy kevès sperma és sok esetben egy nagyon kevés is elég :)
2016. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!