Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csinaljak most? Segitseg!

Mit csinaljak most? Segitseg!

Figyelt kérdés

A baratommal szeretkeztunk es kiszakadt az ovszer. Nem ment el bennem, idoben eszrevettuk, par ora mulva pedig esemenyutani tablettat vettem be.

A mai napon, 2 hetre ra, megint kiszakadt az ovszer, amit keson vettunk eszre es nem tudom mit csinalhatnek, hiszen nem szabad gyakran alkalmazni a surgossegi fogamzasgatlot. Mit tehetnek azon kivul hogy soha tobbet nem vedekezunk ovszerrel? A cikkusom 22. Napjan vagyok.



2016. máj. 5. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A fejem ráteszem, hogy nem megfelelően használjátok az óvszert. 6 éve védekezem vele és még soha egyetlen egy sem szakadt ki, pedig már kipróbáltuk jó pár félét (Masculan, Durex, Lifestyles...).


Mellesleg marad az imádkozás. Jobbat most úgy sem tudtok tenni. Ilyen rövid időn belül úgy sem veheted be. Vagyis beveheted, csak egy életre hazavágod a hormonrendszered.

2016. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2 hét alatt kettő kiszakadt? Ti tudtok valamit... Talán nem jó a méret, nem?
2016. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Esemény utánit nem írnak fel. Reménykedhettek csak, hogy nem estél teherbe.

De tényleg nem ártana, ha megfelelő méretű óvszert használnátok és elolvasnátok az útmutatót, hogy hogy kell használni, merthogy nálatok vagy a mérte nem jó, vagy nem tudjátok használni, mert ilyen nincs, hogy 2 héten belül 2 is kiszakad.

14 éve élek nemi életet, ebből 5,5 évig védekeztem fogamzásgátlóval, az összes többi évet óvszerrel és soha egy sem szakadt ki!

2016. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ertem mi lehet a baj, elotte egy evig semmi, most meg ketto egymas utan...de soha tobbet
2016. máj. 5. 19:38
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Remenykedunk
2016. máj. 5. 19:40
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Béna aki használja az a gond. Ha ilyen silany lenne a termék már nem lehetne forgalmazni. Használjatok olyan védekezési formát amihez nem kell ilyen ügyesnek lenni.
2016. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj el a nőgyógyászodhoz. De tényleg nem lenne jó két héten belül kétszer bevenni eseményutánit.

Használtok esetleg testápolót/nem megfelelő síkosítót? Vagy csak nem jól alkalmazza a párod.

2016. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem hasznaltunk semmilyen sikositot, nem ronthatott semmi a minosegen. Most megegyszer utanaolvastam, mindent eloirasszeruen alkalmaztunk, nem ertem mi lehet a baj, talan akkor a meret..
2016. máj. 5. 20:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Reménykedj abban, hogy egy adag hormonbomba után még nem tért észhez a hormonális rendszered és így nem esel teherbe. Én perpill elég sok esélyt adok erre, nem véletlen, hogy ilyen rövid időn belül nem ajánlanak még egyet bevenni.
2016. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy evben ketto ilyen esemeny tabletta is artalmas. Nemhogy ilyen rovid ido alatt.. utana meg a vegen felborulna a ciklusod !!

Imadkozzatok es menj el orvoshoz hogy irjon fogamzasgatlot!!!

2016. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!