Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden x-epil teszten megjelen...

Minden x-epil teszten megjelenik halványan a második csík? Kép lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először tesztelek ezzel a fajtával.



[link]


Ez normális, hogy ott van halványan az a kis csík?


Köszönöm a segítséget!


2016. máj. 16. 21:13
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs vaku a telefonomon, így lápma fénynél kicsit nehéz éles képet készíteni róla, próbálkozom.

Valaki segíthetne, hogy ez halvány pozitív eredmény, vagy ennél a tesztnel normális?


[link]

2016. máj. 16. 21:26
 2/25 anonim ***** válasza:
pozitiv de méh nagyon halvány ,hányadik napon vagy?
2016. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

[link]


Hát sajnos ez a gond, hogy már egy hete késik, és semmi jele, hogy megjönne, pár tompa görcsöt leszámítva.

Tervezünk babát, nem azért írom, hogy gond, nagyon örülnénk neki, csak nem kellene erősebbnek lennie? :(

2016. máj. 16. 21:30
 4/25 anonim ***** válasza:
Bocsi félte írtam hányadik napon vagy? szerintem pozitiv de várj még 2 napott arra a hormon 2szer ennyi lesz és akkor jobban fog látszani :)
2016. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az én tesztem tök fehér maradt kétszer is, semmiféle halvány csík nem volt rajta. Úgyhogy nálad valami biztosan van...
2016. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Bella169 ***** válasza:
100%

Én mindig ezt a tesztet használtam/használom. 1,5 évig míg próbálkoztunk sose volt második csík amikor nem voltam terhes. Hómező volt az egész teszt a kontroll csíkot leszámítva.

Mikor terhes lettem az első nekem is ilyen halvány volt.

Én is azt javaslom tesztelj 2 nap múlva és ha erősödik akkor jó.

Amúgy szerintem halvány pozi.

2016. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
vegyél másik tesztett egy digitt. pl. szerintem baba van a dologban csak lehet ,hogy késöbb volt a megtermékenyülés és azért halvány.
2016. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
22%

Nem igazán értem, hogy ha már felkapcsolod a villanyt a fotóhoz, miért pakolod be a lényegi részt (ti. a tesztet) az árnyékba?


Mindegy, ezek negatív tesztek. Egy hét után az X-epil pozitívja nem így néz ki.

2016. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Kedvs utolsó, később volt peteérésem ez igaz, ovu teszteltem( ha igaza volt az lh tesztnek).

Elkövettem azt a hibát, hogy nem várt előtt megcsináltam a digitális clearbluet, persze negatív lett...azt ne kérdezzétek miért, hiszen tudtam, hogy késő pém volt, ki sem mutathatta volna elvileg. :(

Letettem róla, erre csak nem jött meg, és most vettem elő ezt az xepilt... :)

Remélem igazatok lesz!

2016. máj. 16. 21:56
 10/25 A kérdező kommentje:

8-as!

Sajnos nem vagyok nagy fotós, azt hiszem a hozzászólásba tett kep nincs árnyékban!

Lehet, hogy igazad van, ettől félek én is, hogy erősebbnek kell lennie...

2016. máj. 16. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!