Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-7-én volt peteérésem, mikor...

6-7-én volt peteérésem, mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Pénteken úgy éreztem, szétfeszül a méhem, nem görcsöltem, inkább ilyen felfújódás szerűt éreztem, a hétvégét végigbőgtem ok nélkül.

Szóval remélem a legjobbakat. :)


Legkorábban mikor teszteljek? A nemvárt napján, vagy már előtte is érdemes, ha biztosan tudom, hogy a 14. nap előtt volt a peteérésem?



2016. máj. 17. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem a nemvárt napjánál előbb ne tesztelj.

A legjobbakat neked!

2016. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 6-7. volt ovu, akkor korábban jönne/nem jönne meg. 21-22. körül szerintem tesztelhetsz már, nem tudom eredetileg mikorra nem várnád.
2016. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tesztelj előbb. Nekem is akkor volt peteérésem és ma reggel teszteltem x-epilt, természetesen negatív, de ettől nem lettem sokkal okosabb, 25-ös érzékenységű tesztnél szinte biztosan negatív ilyen korán, nekem 21.-én van a nem várt. Legközelebb szerintem 21.-én tesztelek ha nem jön meg. Ha nagyon akarsz tesztelni, akkor vegyél egy drága 10-es érzékenységű tesztet, de szerintem nem érdemes. A tünetekkel pedig ne foglalkozz, én is mindenfélét észreveszek magamon, de tudom, hogy a nők, ha gyereket akarnak, úgyis beképzelnek mindent.
2016. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nőgyógyász mondta,a nemvárt napjától 1 hétre
2016. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jajj, hát a nőgyógyászok... nekem is mondott olyat, hogy azt szereti, ha jól beágyazódott terhességgel mennek hozzá, menjek ha már a második vérzésem is kimaradt...


Személyes tapasztalatok érdekelnek inkább, hogy kinek hány nappal később lett pozitív a teszt.


Egyébként úgy tervezem, vasárnap ellövök egy 10-es érzékenységűt, ha az negatív, akkor lehiggadok, hogy ez a hónap (sem) nem jött össze.

2016. máj. 17. 13:16
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, én nagyrészt saját tapasztalatom miatt írtam. Tavaly január 22-re nem vártam de már 4-én ovum volt. Nem vártam meg a 22-ét. 19-en teszteltem, mivel eltelt a 2 hét ovu után. De szerintem ha nem sikerül a baba is 18 körül jött volna meg. És még csak nem is halvány lett a tesztem, szép erős pozitív de az ovu napjában is biztos voltam egyébként.
2016. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4es vagyok: Személyes tapasztalatom,hogy volt olyan terhességem,amit 1hét késés után se mutatott ki a teszt,nagy csalódás volt,még 1 hét után igen.
2016. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!