Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Early predictor tesztnél...

Az Early predictor tesztnél előfordulhat, hogy rossz eredményt mutat?

Figyelt kérdés
Múlt héten szerdán negatívat teszteltem vele a nemvárt mensim előtt 5 nappal. Persze csodát nem vártam tőle, de mivel akár 6 nappal a mensi előtt is képes kimutatni a terhességet, így mégis megcsináltam a tesztet. Most 2 napja késik a mensim, ami nálam soha nem fordul elő, viszont ingadozó, 24-26 naposak a ciklusaim. Ma a 27. ciklusnapon tartok. Enyhe derék-és hasfájást érzek, de ezenkívűl semmit. Járt már úgy valaki, hogy negatív Early predictor teszt után mégis kiderült, h terhes?
2016. máj. 17. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem inkább sokkal erősebb pozitív volt, mint ax x-epil. Egyszerre csináltam a kettőt, mert nem akartam hinni a Predictornak, szóval értékenyebbnek tűnik. Egyébként inkàbb azt mondják többször fals pozitív, arról, hogy ál-negatív lenne még nem hallottam.
2016. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
korán teszteltél. csinálj még egyet, ilyenkor már bármelyik kimutatja, akár este is.
2016. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 nap késésnél negatívat mutatott, 2.napnál pozitívat, ellentétben a többi teszttel, mert azok mind negatívat mutattak.:)

Ja, és nem hazudott a pozi predictor.

2016. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
5 nappal a mensi előtt még nagyon korai tesztelni, Predictor Early-vel is, ami ugyan érzékeny teszt, de ilyen hamar még valószínűleg nem volt annyi hcg a szervezetedben, hogy kimutassa. Szóval simán lehetsz attól terhes, hogy ilyen korán negatívat mutatott.
2016. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazság szerint nekem anno 2 nappal a nemvárt előtt kimutatta a terhességet ugyanez a teszt, csak sajnos az a baba nem maradt meg.:( Mivel már 2 napja késik, ezért ma fogok tesztelni mindenképpen, szerintem is ki kell mutatnia mostmár, ha baba van:)
2016. máj. 17. 13:12
 6/9 anonim ***** válasza:

A karácsonyi céges buli előtt csináltam egy tesztet, hogy lehet-e pezsgőzni. :)

A teszt negatív lett, négy nappal a nemvárt előtt, gondoltam akkor nem vagyok terhes.

DE azért mégsem pezsgőztem... éreztem én hogy nem lesz jó.

Aztán a nemvárt napján (pont dec.24.) csináltam egy tesztet, (rossmanos), ami pozitív lett. Volt nagy karácsonyi meglepetés. :)


Szerintem te is csinálj még egy tesztet, ok nélkül csak nem késik.

2016. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy a másik terhességednél mikor mutatta ki.

Mindig az adott terhesség számít, illetve az, hogy mikor volt peteérésed.

Nem ismerem ezt a teszt fajtát, de minden teszt ugyanazon az elven működik, és a "nagyon érzékeny" is csak arra jó, hogy kb. egy nappal korábban mutatja ki, mint a kevésbé érzékeny.

Lehet hogy korán teszteltél. Csinálj újat, holnap reggeli első vizelet a biztos, bár két nap késésnél már jó eséllyel egy esti is kimutatja, mondjuk 3-4 órán át próbáld meg visszatartani a vizeletet, ha megy.

2016. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam megírom, hogy ma este egyértelmű pozitívat teszteltem! :))) Ezúttal Rossmannos Facelle tesztet vettem ès kb. 1 percen belül ott is volt a 2. csík! Nagyon boldog vagyok ès persze a párom is! Remélem ezúttal minden a legnagyobb rendben lesz! :)
2016. máj. 17. 22:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2016. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!