Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem látom a csíkokat a...

Miért nem látom a csíkokat a teszteken?

Figyelt kérdés

Komolyan már idegesít, hogy szinte az összes "Szerintetek ez most pozitív vagy negatív?" képpel ellátott kérdésnél én semmit sem látok. Mások meg írják, hogy "én látom amire gondolsz", "ott van nagyon halványan mintha", sőt egyesek egyenesen gratulálnak...


Egyelőre nem tervezek gyereket, de rendesen megijeszt, hogy, ha egyszer csinálok majd tesztet, simán kidobom majd a pozitívat, mert én negatívnak látom...


Csináltam már késés miatt tesztet és akkor negatív volt, de ezek alapján simán lehetett volna pozitív.


Most akkor velem van a baj, vagy ez olyan mint a császár új ruhája?



2016. máj. 17. 12:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Azèrt nem vesznek clearbluetert annak 3000Ft darabja....ezeket a pálcikákat meg 69 forintert lehet venni vaterán.
2016. máj. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyébként meg én is ugy vagyok h nem látom...főleg a sajátomon....az a microskopisan halvány valami pozitiv lenne?....az biztos h 4 napja késik es 2 tesztet csináltam..csak telefonnal fotozva még annyi se látszik. Bár a hangulatingadozás megvan.
2016. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok vele, hogy elolvasom a kommenteket és azt látom h irják, hogy gratula és egy csikot látok. Sőt, a saját teszteimen is 1 csik van és már 6. napja késik, ez mellett minden terhességi jelet produkálok.

Már arra is gondoltam, hogy szinvakságnak van hozzá köze? :D

2016. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!