Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek pozitiv tesztek? Kep. Ha...

Ezek pozitiv tesztek? Kep. Ha igen miert nem erosodnek? Baj van? Tudd valaki ehez hasonlót?

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 17. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom miről beszélsz, ezek pozitívak és erősödnek is.
2016. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi,de nagyon halvanyak,es mar egy hete kesik,biztos nem baaj? Az elso babaval mindketto csik egyforma eros volt
2016. máj. 17. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a teszteket minek csinálod? Nem erre való. Ha pozi, akkor terhes vagy (nagy valószínűséggel) nem kell tovább tesztelgetni, hogy erősödik-e. Terhes vagy, majd menjél el a nődokihoz.
2016. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A terheseégi teszt nem arra való hogy a hcg mennyiségét merjék vele, hanem arra hogy kimutassa van e egyáltalán hcg a vizeletben, kár halomra késziteni a teszteket. Mikor missed ab lett, még a műtét napján is erős pozitívat teszteltem, pedig csak üres petezsák volt, nem fejlődött semmi odabent.
2016. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem bantasbol irom de orulj hogy pozitiv es ne gyarts magadnak problemat. Miert nem tudjak a mai kismamik elvezni hogy terhesek? Miert kell tucat szam tesztelni ? En anno elmentem orvoshoz amikor mar a 2.menszesz is kimaradt es ennyi. Nem idegeltem magam ilyenekkel. Nem is volt semmi idegbajom.
2016. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat. 3 valaszolonak pedig nagyon sajnalom. Csak aggodom,hogy minden ok e. Holnap megyek dokihoz
2016. máj. 17. 15:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent minek idegesít es magad ? Azzal artasz a kicsinek is ..:/
2016. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyet kell, hogy ertesek az elottem szolokkal, bar teljesen megertelek mert sajnos en is ilyen parazos vagyok. En is pont ugyanebben a helyzetben vagyok most, de en elhataroztam, hogy csak par nap mulva tesztelek ujra. Remelem, mindkettonknek jo vege lesz, drukkolok!!
2016. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi utolso,en is drukkolok neked majd ird meg ,hogy erosodik e
2016. máj. 17. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!