Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyászom magától nem...

A nőgyógyászom magától nem írt fel duphastont vagy hasonlót, de ettől függetlenül megkérhetem rá, hogy írja azt is fel?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy majd egy év után....stb.

De a progim a ciklus 21 napján 1.5 volt kb, a méhnyálkahártyám is rettenetesen vékony. Most ebben a ciklusban szedek closyt is, és aggódom, hogy duphaston nélkül nem lesz elég. Pénteken megyek UH-ra, szerintetek ha szeretném, felírja? 10 hónapja próbálkozunk.



2016. ápr. 4. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, emlìtsd meg, legrosszabb esetben nem ìrja fel.
2016. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az enyém felírná, ha megkérném.


Az 1,5-ös (21. napi) progin nem sokat segít a suphaston, vagy az utró, max annyit, hogy lesz utána megvonásos vérzésed. ilyen értékkel nem volt ovulációd sem.


jó eséllyel, ha a closti csinál ovut, akkor jó lesz a progi-szinted is, nem kell egyéb gyógyszer.

2016. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A duphaston nem vastagítja a méhnyálkahártyát, arra inkább e-vitamint szedj!


Az 1,5-ös progi azt mutatja nem volt peteérésed, erre írta fel a doki a clostyt. Van aki nem tartja indokoltnak a + progeszteront a closty mellé, mert ha a clostytól lesz peteérésed, akkor akár elég lehet a saját progeszteron termelésed is. Pl barátnőmnek nem volt peteérése. Csak clostyt kapott, progi nélkül és a 21. napi progija szép magas lett!


Azért kérdezz rá a dokinál, ha most úgy is mész!

2016. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen, abban a hónapban amikor a vért levették, nem volt ovum se, meg előtte se. Múlt hónapban már szedtem clostyt, és volt is szép domináns tüszőm, vastagabb volt a méhnyálkahártyám is, de még lenne hová fejlődnia.


pontosan azon a napon, mikor kellett, volt ovum is a hőm alapján és a nyák alapján is. rá 14 napja jött meg pontosan, de azt nem tudom, ebben a hónapban milyen volt a progi szintem, de szerintem még nem okés.

2016. ápr. 4. 12:08
 5/7 A kérdező kommentje:
szedek e vitamint és méhpepőt is, az e vitamint kb 3 hónapja, a méhpempőt csak most keztem el.
2016. ápr. 4. 12:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Ovutól palàstfű tea :)
2016. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, először én is a cicka/palástfű teát ittam, de sajnos nekem nem vált be, abban a hónapban, amikor elkezdtem inni a palástfű teát, meg sem jött, végülis csak egy hónap múlva, norcoluttal lett vérzésem. Sok jót olvastam róla, de ezek szerint az én ciklusomat csak megzavarta. De persze sokaknak valóban beválik.

A cicka jó volt, azt előtte már ittam ovuig, csak mikor palástfűvel kiegészítettem, borult fel a menszesz.


Rendeltem viszont progeszteron krémet, de pénteken megkérdezem a nőgyógyászt arról is. Ilyet használt már vki?

2016. ápr. 6. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!