Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tervez tesztelni egy hét...

Ki tervez tesztelni egy hét mulva? Van kedvetek addig is megosztani egymással, velem ki mit érez, miota tervezi a babát, hanyadik gyerkőc lesz stb?

Figyelt kérdés
2016. máj. 17. 18:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!

Két gyerek van, 12 és 8 évesek.

A kistesó nem jön könnyen, februárban volt a második missed abom. :(

Úgyhogy most izgulok, hátha sikerült. Meg kicsit félek is. :)

2016. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De érdekes,mintha én irtam volna :) két gyerek van nekőnk is,12 és 8 évesek és bár nekem tavaj volt 2 vetélésem,de épp ugy mint nektek ,itt sem akar megtisztelni minket a kicsi :) 25-re nem várom,hétfőn vagy kedden tesztelek :) elvileg jokor voltunk együtt dehát sokszor ez sajnos kevés.....
2016. máj. 17. 18:42
 3/28 anonim ***** válasza:
Második gyerek lenne, a lányunk 3 éves. De őszintén megmondom, hogy nem fűzök nagy reményeket a dologhoz. Rejtélyes bajom van. Vagy nincs hónapokig menszeszem (vagy akár egy évig is) vagy nagyon hosszú ideig van vérzésem, legutóbb pl több mint fél évig tartott, és senki nem tud mondani semmit. Fél éve próbálkozunk, eddig nem sok sikerrel. Én annyira nem keseredek el, mert felkészültem rá lelkileg, hogy nem lesz egyszerű, de a férjem nagyon beleéli magát mindig. Ráadásul a lányunk első nem védekezős alkalommal megfogant valami csoda folytán, így a férjem nagyon bízott benne, hogy most is így lesz. Hát még nem sikerült eddig, bár furcsa is lett volna, mert a fél év próbálkozásból több mint 3 hónapig véreztem.
2016. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Huha nem is hallottam még ilyenről :/ nem irigyellek!Nem kezdek bele a szokásos ne add fel majd sikerül stb-be,de megy a drukk természetesen :)
2016. máj. 17. 19:21
 5/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálunk is 3. baba van tervben, ez a 4. nekifutásunk. Nagyon bízom benne, hogy végre sikerül! :)

Két lányom van 2 és 5 évesek. Ők rögtön sikerültek, így most ez kicsit fura, hogy ennyit várat magára a picurka. Én 27-ére nem várom.

2016. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nàlunk is 3.lenne.... 22re nem vàrom...
2016. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok, első baba lenne. 24re nem várom.

Ma elkezdett fajni egy picit a bimbóm, de csak akkor érzem ha hozzáérek(csak egy kicsit fáj de fáj, pedig nem szokott)

Meg olyan mindjárt megjön érzésem van. Nem tudom mi lehet ez mert még korainak gondolom.

2016. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok! En jovohet szerdara nem varom. Harmadik baba lenne lassan ket eve probalkozunk tavaly nyaron sikerult de 6 hetesen elveteltem:(

Remelem sikerul ez a honap bar nem nagyon remenykedem:(

2016. máj. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nekem napok óta fáj a mellem de feltételezem ez annak a jele hogy meg fog jönni :/ minden hónapban fáj szóval nem számítok pozi tesztre most sem.
2016. máj. 18. 08:11
 10/28 anonim ***** válasza:
Mi is a 3. várnánk. 5 és 2 évesek. Mára nem várom.
2016. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!