Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki péntekre nem várja?...

Van aki péntekre nem várja? Vannak már valami tünetek? Olyan jó volna megosztani a tapasztalatokat egymással.

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 16:56
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
Bocsi,mármint feb. 12-re.
2010. febr. 8. 17:24
 2/55 Kriszta81 ***** válasza:

Szia!

Én kb. addigra nem várom, illetve plusz-minusz 2 nap, mert nem mindig egyformán jön meg.

Tüneteim egyáltalán nincsenek, de azért nagyon

reménykedek. :)

Nálad van valami?

2010. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Szia,örülök hogy irtál.nekem van fejfájás,kicsi mellfeszülés,derékfájás,hasszurka,folyás semmi,mostmár csak egy pozitiv teszt kellene.:)Ti régóta probálkoztok?Méred a höd?
2010. febr. 8. 17:47
 4/55 A kérdező kommentje:
Ja és neked általában hány naposak a ciklusaid?
2010. febr. 8. 17:48
 5/55 anonim ***** válasza:
szia. én 11re nem várom. ma teszteltem, mert nem bírtam tovább, nagyon-nagyon halvány pozitív, de most pl úgy érzem meg fog jönni. Holnap, vagy holnapután tesztelek újra.
2010. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 Kriszta81 ***** válasza:

A 2. babával próbálkozunk. Most már fél éve. Nekem már ez is nagyon sok idő. Persze, lehet, hogy nagyon türelmetlen vagyok... :)

A ciklusaim sajnos nagyon össze-visszák. 24-31 naposak. Ennek ellenére az ovu teszt szerint a 18-19-20 nap körül szokott lenni az ovulációm. A dokim javaslatára ebben a hónapban clostyt szedtem. Meg most mértem a hőmet is.

Idáig így néz ki:

[link]

Te hőmérőzől? Mióta próbálkoztok? Első baba?

2010. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
Szia! Szintén péntek környékén nem várnám. én is clostis vagyok. Szerintem meg fog jönni, fáj a fejem tegnap óta, pici megjön érzés. Én ugy érzem most sem sikerült.
2010. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én vasárnapra azaz 14-re nem várom. Tünetem smmi az ég világon. Ebben a hónapban a hőmérőzés mellett az ovu tesztet is kipróbáltam, hátha most így sikerült.
2010. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én csütörtök-péntek körül nem várom. Szerintem tuti meg fog jönni. Semmi tünetem, még annyi se, mint máskor. A mellem is csak ma reggel kezdett fájni, de szinte semmi, alig veszem észre. A hőm már hónapok óta nem mérem, mert már az egész napom csak e körül forgott, úgyhogy elegem lett. A fejem nekem is fáj egy kicsit. Egy furcsaság volt ma, ilyet még nem tapasztaltam. A bugyimon egy pici pirosas pötty volt, de mire hazaértem már alig látszott, elmaszatolódott. Nem gondolom, hogy beágyazódást jelezte volna, de ilyen még nem volt. Amúgy 17 hónapja próbálkozunk. Remélem mindannyian pozitívat tesztelünk! Én majd megírom, hogy mi lett, remélem ti is.
2010. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én csüt-re nem várom, de ma nem bírtam tovább és teszteltem :) Ráadásul napközben. De azt hiszem pozitiv lett... :))

[link]

Annyira boldog lennék, ha nem menne el... Egy éve próbálkozunk és volt olyan vetélésem is mely műtéttel végződött... :(

Szorítok értünk csajok!!!

A.

2010. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!