Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett kesoi ovulaciom? Nem...

Lehetett kesoi ovulaciom? Nem jon meg es a hom emelkedik.

Figyelt kérdés

Ciklusom 22.napjan voltam vervetelen az azt igazolta hogy meg nem volt tuszorepedesem. A ciklusom 25.-29 napjaig Utrogestant kellett szedjek, 29 ota nem szedem megis egyre feljebb megy a hom. Teszt negativ, cisztam biztos hogy nincs. Mitol lehet? Itt a gorbem:


[link]



2016. máj. 18. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Dokinál voltál? Nekem csak akkor maradt fent a hőm amikor terhes voltam. Lehet nem mutatja ki a teszt neked. Ritka, de előfordul.
2016. máj. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Doki adta az utrot meg majus 9-en, hogy szedjem 5 napig aztan hagyjam abba, es ra 2-3 napra meg fog jonni. Mar 5 napja nem szedem. Voltam mar terhes akkor kimutatta a teszt de sajnos missed ab lett belole. Azota minden felborult...volt mar cisztam, peteeres nelkuli ciklusom... most ez... :( azert gondolok kesoi ovura mert 22. Napig biztos nem volt mert alacsony volt a progeszteron szintem. Utana lehetett de mivel utrot szedtem 5 napig vervetelbol mar nem derulne ki hogy sajat progeszteron-e vagy az utrotol van.. most varok hatha kesoi ovu volt, es most a sajat progi tartja fent a hot. Ha baba van kesobb foganhatott mert a teszt meg nem mutatja.
2016. máj. 18. 08:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem 24-25. napon volt ovud. Minden jót! :)
2016. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!ez mar nem fog kiderulni mert aznaptol szedtem az utrot. Vagy lesz baba, vagy megjon lassan... meglatjuk!
2016. máj. 18. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!