Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a tünetek utalhatnak...

Ezek a tünetek utalhatnak babára mesi előtt 2 nappal?

Figyelt kérdés

Nem görcsölök, nem jár az agyam,egyszerűen nem vagyok jól, és nem értem miért mert soha nem volt ilyen!

A mellem szét hasad, lépcsőzés közben is fogom a cicim mert annyira fáj. Nagyon magas a savam, állandóan pisilni járok éjjel nappal! Éjszaka izzadok, ver a víz,van hogy zuhanyoznom kell éjjel mert nem bírom, a fűtést levettem, mégsem jó!A fejem nagyon fáj, 3 napja egyfolytába. Mensis görcsöm semmi nincs, nagyon nagyon halvány ici pici barnás folyás, de nagyon nagyon halvány a tisztaságin alig pár csepp.Törlésnél semmi!

Hasam nem fáj, de azt bepótolja a cicim!

Nektek volt ilyen terhességnél?


2016. máj. 18. 15:48
 1/5 anonim válasza:
Még nem voltam terhes, bocsánat, de ezek a tünetek szerintem nagyon baba felé hajlanak, mindenesetre ha késik tesztelj! Szeretnétek a babát? És egyáltalán van okod babára gondolni?:) Mármint védekeztetek, ha még nem akartok?
2016. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szeretnénk a férjemmel,csak nem görcsölünk rajta. Remélem baba. Bàr ma este barnáztam kicsit. De semmi görcs. Holnsp regg testelek.

Köszönöm 😊

2016. máj. 18. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Drukkolok!! Majd írd meg
2016. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hàt meg se kellett csinálnom a tesztet. Éjjel megjött. Kicsit szomorú vagyok,de remélem hamarosan jön majd hozzánk a gólya.

Köszönöm érdeklődésedet.Jöhet egy újabb izgalmas hónap 😊

Szép napot!

2016. máj. 19. 05:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajrá!!Nekem 6.honapban sikerült
2016. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!