Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás után hány nappal...

Beágyazódás után hány nappal mutatja egy 25-ös teszt a terhességet?

Figyelt kérdés

Több napig tart tudom. De 2 napig barnás folyásom volt. HA! beágyazódás lett volna,mikor mutatná a teszt? Nem tudom mikorra nem várom mert 26-32 naposak a ciklusaim. Most a 26.napon vagyok,ez a barnás folyás pedig tegnap és tegnapelőtt volt.

Úgy gondoltam várok még egy hetet,de nagyon csábulok a reggeli tesztelésre,csak gondolom nem mutatna semmit. Vagy mégis? Mit gondoltok?


2016. máj. 13. 17:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kivárnám a 32. napot.
2016. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Harmincadik napot kivárnàm de mivel tudom milyen ez a várakozás es ellenem a tesztet mar hétvégén es vennék érzékenyebbet hétfőn :)
2016. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

:)

Akkor a 25-ös esélytelen hogy reggel mutasson valamit igaz?

Az a fura hogy semmi tünetem sincs a barnázáson kívűl de az is tegnap reggel volt utoljára. Se fáradtság se mellfeszülés. Semmi PMS tünet.

2016. máj. 13. 18:03
 4/20 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva a 33. nap reggelén csinálnék tesztet.:)

Nekem világ életemben rövid ciklusaim voltak, átlag 24-25 naposak, viszont volt olyan, hogy csak 30 napra jött meg. Így amikor terhes voltam és nem jött meg a vérzésem, a 31. napon teszteltem. Én biztosra mentem!:)

2016. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Fél éve nem teszteltem,ezért vagyok most bizonytalan hogy hogy is kellene. Még nem volt ilyen barnázás szerűm. Aztán persze lehet hogy semmit sem jelent,de azért hátha. 1 db 25-ös tesztem van,lehet hogy nem is jó már a szavija... Lehet hogy megcsinálom holnap és akkor nem piszkálja az agyamat hogy ott lapul a szekrényben. Utána meg majd veszek jövőhét pénteken egy másikat ha addíg nem jönne meg.

Köszönöm a válaszokat!

2016. máj. 13. 19:20
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem a beàgyazódàs utàn 1 héttel mutatta ki. Ezért én még vàrnék vele, mert most valószínűleg még negatív lesz.
2016. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Megkérdezhetem,hogy miből érzékelted a beágyazódást?
2016. máj. 13. 20:27
 8/20 anonim ***** válasza:
Én13.dpon teszteltem az az ma reggel 25 x epillel és pozitiv lett a beägyazodäst nem éreztem tegnap mensis görcseim voltak aztän nem jött meg igy teszteltem
2016. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nekem fogalmam sincs mikor volt pém. A tojásfehérjés nyákot 1,5-2 hét között tapasztaltam valamikor,de ebben a hónapban nem jegyeztem fel.
2016. máj. 13. 20:46
 10/20 anonim ***** válasza:
Én kíváncsiságból teszteltem a vélt pé és aktus utan 12 nappal és a 2s xepil már két csíkos lett. Szóval én már tesztelnek 😊
2016. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!