Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tehesegnel a mell bimbo korul...

Tudakozo + kérdése:

Tehesegnel a mell bimbo korul megjelenhetnek kekk erek? Mikortol? S a mentsruacio napjan ha nem jon meg a mensi ako hany hetes a gyerek? Elore is koszonom. Csak normalis valaszokat kerek.

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Megjelennek. De ez jelezheti azt is meg fog jönni a mensid. Szerintem ha nem jön meg egy pár napon belül akkor vegyél egy tesztet.
2015. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen megjelenhetnek,és mindenkinél máskor jelentkezik vagy egyáltalán nem is lesz eres!Az hogy hány hetes a (gyerek) mi nem tudhatjuk. Mikor voltatok együtt?Mióta késik,ha késik?
2015. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat meg nem kesik. Meg van majdnem egy het mig meg kell jojon. De man tobb tunetem meg van. Ha jol szamolom 1 hetes s 2 napos. 19en voltunk egyutt
2015. jún. 28. 15:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehetnek terhességi tüneteid, hiszen ha megtermékenyült is egy petesejt, akkor is még akár napokba is telik, mire beágyazódik a méhfalba és elkezdődik a szervezetedben a hormonális változás, ami majd később a tüneteket okozza.


Szóval szex után 1 héttel nincsenek terhességi tüneteid, ha hasonló jeleket látsz, az vagy betegség jele vagy csak beképzeled magadnak.


A terhességet úgy számítják, hogy az utolsó menstruáció első napjától számolják a heteket. (Habár általában a ciklus közepén, tehát kb. két héttel a mensi után a legesélyesebb a megtermékenyülés.


Összefoglalva:


- ha késik a menstruációd, akkor a késés napján már elvileg tesztek kimutathatják a terhességet (bár még bizonytalanul)

- ha a teszt pozitív, vagyis terhes az illető, akkor ő hivatalosan kb. 4 hetes terhes, függetlenül a szexuális együttlét időpontjától.

2015. jún. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2015. jún. 28. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmiféle kék erek nincsenek a mellemen, szerintem az max joval később alakul ki. Pedig nott mar a mellem nem is kicsit. 16 hetes vagyok. Amikor meg kéne jonnie akkor vagy 4 hetes.
2015. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az orvosok az utolsó mensestől számolják a heteket tehát 4 hetes leszel ha nem jön meg azon a napon.(de alapjába véve csak kb kettő, de így számolják)
2015. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!