Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első nőgyógyászati vizsgálat?

Első nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy felelőtlenség, hogy eddig vártam vele, de roppant kényelmetlennek éreztem ezért ne kövezzetek meg a kérdésért :)

Szeretnénk babát de rendszertelen menzesz. 16 évesen kivizsgáltak hormonálisan, ultrahang st, ezzel a tünettel mentem, némi súlyfelesleg és erős szőrzet miatt.

Aztmondták az égvilágon semmi gond majd beáll a havim..


Az elmúlt hónapban kimaradt ismét, de rá 2,5 hétre erőteljes tojásos folyás amilyet még nem tapasztaltam de tudtam, hogy ovukor van, a 3. napján csináltam ovu tesztet még délelőtt azonnal erős pozitiv, este ugyszintén.

Másnap teljesen negatív.


A doki ilyenkor milyen vizsgálatokat végez el? Meg tudja mondani, hogy a tűszőrepedés sikeres volt e, és esetlegesen történik e valami beágyazódás terén ezt látja?


Ebben a hónapban pozitiv teszttől barátcserjét szedtem és újra használtam a progeszteron krémet ami segített beállítani régen a havit.


Tudom, hogy ez a dolga, mégis már rémálmaim vannak mi lehet a gond :)


Peteérés stimulálót (pl clostyt) mikor írja fel? (13 hónapja próbálkozunk, és most előszőr volt pozi ovutesztem)


Köszönöm a segítőkész válaszokat :)



2016. máj. 19. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp érdemes elmenni dokihoz és kérni beutalót hormonvizsgálatra+inzulin rezisztenciára.ezen kívül meg lehet gondolom vele beszélni,hogy ciklus közepe táján nézze meg uh-val van e tüsző.
2016. máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

előszőr is köszönöm a választ. A baj, hogy nincs "ciklus", mig hasznltam a progeszteron krémet addig beállt 28 napra, majd abbahagytam h megnézzem jó e, utána nem jött meg, hiába kentem, azóta nem rendszeres, volt 24 nap de volt, hogy kimaradt :(

Izgulok.. tudom, hogy neki rutin de akkoris.. :D

2016. máj. 19. 09:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Természetes,hogy izgulsz,hiszen szeretnél babát,ráadásul bosszantó amikor az ember nem tudja mi zajlik és másra kell hagyatkozzon stb.mi is keresztül mentünk pár dolgon,úgyhogy megértelek.Remélem jó ,megbízható dokid van és fog tudni segíteni kitartás!!!

Egyébként nem tudom igaz e,de gondolom az,utólag nem tudja megnézni,volt e tüsző,csak repedés előtt.valamit biztos kitalál a dokid,azért szerintem egész biztató hogy volt ovud.

2016. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!