Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív Predictor early,...

Negatív Predictor early, hihetek neki?

Figyelt kérdés
Nem várt előtt 2 nappal vagyok. De mindenki szidja ezt a tesztet, csak fals pozit mutatott, a negatívnak lehet hinni?

2016. máj. 19. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemvárt előtt 2 nappal még semmilyen tesztre nem vennék mérget. Várd meg, hogy megjön-e. Ha igen, nem vagy terhes. Ha nem, akkor ismételd meg a tesztet.
2016. máj. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is ezzel a teszttel, pont akkor teszteltem, amikor te és szintén negatívat mutatott, igaza is volt. de azért csinálj még egyet, ha nem jön meg, az a biztos
2016. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kár, hogy ezt a xar tesztet vettem. Egyébként ugyanolyan pontossággal mutatja ki a terhességet, mint az elmaradt menzesz napján, elvileg, vagyis ez van ráírva, de más kérdéseknél azt látom, hogy fals pozikat ad, vagy fals negatívat.
2016. máj. 19. 08:55
 4/7 anonim ***** válasza:
tegyél fel képet a tesztről
2016. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kidobtam már, de teljesen negatív volt, nem volt halvány második csík sem.
2016. máj. 19. 09:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az új fajta predictor nagyonis jó. Menstruáció előtt 4 nappal egyértelmű pozitív volt, máskor pedig egyértelmű negatív. Ha koncentrált volt a vizelet vagy nem vagy terhes, vagy később volt ovulációd. A régi predictor tényleg sok mindenkit becsapott, engem is...
2016. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Reggeli első vizeletből csináltam, a ciklusom pedig pontos szokott lenni, úgyhogy valószínűleg nem vagyok terhes.
2016. máj. 19. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!