Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 pozi teszt, de a doki nem...

3 pozi teszt, de a doki nem lát semmit!?

Figyelt kérdés
3 tesztet csináltam, az első halvány volt, majd a másik 2 egyre erősebb. Az utolsó tesztet tegnapelőtt csináltam. Tegnap voltam dokinál és nagyon elszomorodtam. A papíromra azt írta: 14,7 mm nyálkahártya és benne felritkulások. Egy hét múlva kell visszamennem uh-ra. Lehet korai volt a vizsgálat? Mensim egy hete késik.
2016. máj. 19. 08:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges.Nekem azt mondta a doki,1hét késés után teszteljek,2hét után már az uh is kimutatja
2016. máj. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen, korai volt. Lényegi infókat csak 7-8 hetesen fog látni. Petezsák alakja, szívhang, stb.


Nekem nem is javasolta az orvos, hogy a 7. hét előtt menjek hozzá. Pedig magánorvos, plusz bevétel lett volna neki - de ugyanerre hivatkozott, semmi érdemlegeset nem látna még 5 hetesen.

2016. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Először tényleg csak a vastag mnyh-t és felritkulást lehet látni, majd fokozatosan petezsák, szikhólyag végül embrió. Nem kell megijedni, korán mentél. 6-7 hetes kor előtt ha nincs panasz nincs értelme orvoshoz menni.
2016. máj. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
na, kicsit megnyugodtam! Köszi a gyors válaszokat! :)
2016. máj. 19. 08:57
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel, még korai volt dokihoz menned.

Én most voltam tegnap először, 7 hetesen, és megállapította a terhességet, vert a szíve is a babámnak.

2016. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ma fogok menni. Szombaton leszek kerek 7 hetes. Kiváncsi vagyok mi lesz.
2016. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az UH leleted nagyon szép, és terhességre utal. A nyálkahártya vastagsága megfelelő, a felritkulásokból lesz a baba! Biztos, hogy terhes vagy 3 pozi teszttel, és ezzel a lelettel :)) 6 hét előtt nem nagyon fognak látni érdemlegeset, max petezsákot a jövő héten már valószínüleg igen. Szurkolok!
2016. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt írták a papíromra hogy felritkulás két hét múlva hívott vissza addigra 6+5napos voltam :) minden rendben lesz nálad is :)
2016. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szia én 5 hetes voltam mikor meg tudtam h babát várok Én is szombaton leszek 7 hetes. jövöhéten kéreg időpontot mert azóta nem láttam a picim. kiváncsi vagyok h vane normális szív hangja. 22/L
2016. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok! Nagyon pici a babám. 2mm. A doki szerint később fogan. Igy cak 6 hetesnek mond. De a teszten délutáni pisiböl 2 hete nagyon erős volt. Nem értem.
2016. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!