Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős pozitív teszt után ma...

Erős pozitív teszt után ma nem látszott az sztk-s uh-on semmi. Azt mondta a doki, hogy nem annyira jó a felbontása a gépnek, járt már így valaki? Ma lennék 5+2 napos.

Figyelt kérdés

2016. máj. 19. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Nagyon vártuk a babát, így mikor nem jött meg még aznap délután teszteltem egy pozitívat. 2 nap múlva mentem UH-ra, de nem láttak semmit. Rá egy hétre mentem megint akkor már látszott :) Türelem :)
2016. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
5 hetesen még jó, hogy az sztk-s ultrahang semmit sem mutat. Ha nagyon hamar szeretnél egy sztárfotót, menj el magánba, ott új és jó minőségű gépek vannak, azokkal sokkal többet látnak.
2016. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Várd meg a 7.hetet,addigra már kell lennie szívhangnak is
2016. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Öt hetesen nálam is volt olyan, hogy csak a megvastagodott nyálkahártyát látta az orvos. Nem nagyon érdemes még UH-ra menni ilyen kisterhesen, mert semmi nem látszódik, legjobb esetben a petezsák látható. Életjelenségeket még nem fogsz látni, majd a betöltött 6 hét után leghamarabb. Ha nincs vérzés, nincs semmi teendőd, ha van, max kapsz egy kis progit. Türelem! Boldog babavárást!
2016. máj. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"5 hetesen még jó, hogy az sztk-s ultrahang semmit sem mutat"


5+3 hetesen voltam SZTK-ban egy ritka flegma bunkó orvosnál. Csak hasi UH-t csinált, és egy 8 mm-es petezsákot látott.


Kérdező: Lehet később volt ovud, vagy kevésbé gyakorlott a doki. 1-2 hét, és látszani fog! Gratulálok.

2016. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 hetesen mentem sztkba,akkor onnan tudta a doki,hogy van ott vmi,hogy vibràlt egy kis folt. Na ez màr a szive volt a kislànyomnak. Elküldött a genetikai uhra,mert ott jó a gép.
2016. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én most voltam dokinál 5+2 napos szabályos petezsakot látott méhen belül! !
2016. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbálok türelmes lenni, csak nehéz, mert már régóta próbálkozunk. Legközelebb azért inkább magánba megyek, mert az sztk-s orvos finom szólva nem volt túl szimpatikus.
2016. máj. 19. 13:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is kb. ilyen idős terhesen mentem először orvoshoz, (szintén 2 db pozitív teszt után) aki még jól le is tolt, hogy "Minek jött ide ilyen hamar?!" Azt mondta, ő nem lát semmit. Legközelebb nyolc hetesen mentem. És akkor már volt szívhang is :-).
2016. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hetesen is csak látni vélte a doki az ő uh-ján, 1 héttel később jobb géppel egy másik helyen már egyértelműen látszódott. 5 hetesen még kb semmi nem látszik. Javasolnék amúgy egy középiskolai biológia tankönyvet áttanulmányozni, hogy tisztában legyél vele, mikor mekkora és hogy néz ki a magzat.

Amúgy tessék, itt egy 5 hetes magzat képe: [link]

2016. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!