Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Soha nem fájtak ennyire a...

Soha nem fájtak ennyire a melleim és látványosan nőttek is ezért csináltam tesztet, mindegyik halvány pozitív lett. Általában 29 napos a ciklusom ma a ciklus 25. napján elkezdtem vérezni, ez most korai vetélés, azért jött meg ilyen hamar?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Több mint négy (vagy több) nappal a menzi előtt már csináltál teszteket, amik halványan pozitívak lettek, jól értem?
2016. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen de nem azért, mert türelmetlen voltam hanem 2 este is felkeltem arra, hogy irgalmatlanul fáj a mellem és nem úgy mint máskor.
2016. máj. 10. 10:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul értelmezted a tesztet.
2016. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a vérzés? Menstruáció jellegű?

Akkor lehet hogy tényleg van most egy rövidebb ciklusod, vagy hormonhiány/zavar. Vagy a beágyazódó embrió is tud vérzést okozni, ha nem tökéletes a beágyazódás, vagy eleve kezd sajnos leválni...

Rővid ciklus abból is sejthető, hogy már most van pozitív teszted.

A vérzést okozhatja még hematóma is.

A pozitív tesztet extrém ritkán pedig egyé betegség...

Ahhoz hogy tudd, mi az ok, több információ kell, és ezek egy részét orvos segítségével tudod beszerezni, megválaszolni.

A lehetőségek eléggé szélesek.

2016. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Élénk piros és enyhe görcsöl a hasam is a mellem az ugyanúgy fáj. Ha elmúlik a vérzés majd elmegyek orvoshoz. Féléve próbálkozunk de eddig mindih 29 napra megjött minden ugyanolyan volt eddig csak ebben a hónapban volt másabb az egész lehet intenzívebb volt ez a ciklus.
2016. máj. 10. 10:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha pozi a teszt,akkor az terhesség,csak lehet korai vetélésed van.
2016. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem MOST menj orvoshoz, ha meg akarod tartani a babát, hátha a doki meg tudja menteni. Nem kell feltétlen megvárni, hogy levetélj.

A másik, hogy ha mégis beindul egy vetélés, akkor azonnal orvoshoz kéne menni, mert az sem ilyen egyszerű.


Egyébként is jobb lenne, ha egy szakképzett nőgyógyász adna neked választ erre a kérdésre, mert lehet hogy egyikünknek sincs igaza, és ezért fizeted azt a rohadt magas tb-t minden hónapban.

A helyedben már most indulnék.

2016. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kémiai terhesség.

Orvosfüggő, hogy tesznek-e valamit.

Az én orvosom nem avatkozik be ilyen korai szakaszban, azt az elvet vallja, hogy a "természet elintézi", és hogy az a legjobb.

A szervezet "szelektál", ez csúnyán hangzik persze, de ha valami miatt nem egészséges vagy életképes a pici, akkor bizony nem marad meg.


Ha ez egyszer fordul elő ilyen módon, akkor valószínűleg teendő sincs, mert sok nőnél van ilyen, csak a kevésbé érzékenyek/odafigyelősek észre sem veszi, hiszen a vérzés megjön, nagyjából pontos időben.


Ha ismétlődne, akkor viszont érdemes kivizsgálásba kezdeni.

2016. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg korábban volt peteérésed és most jött meg a menzeszed. Valami elkezdődött de megszakadt, sajnos ez nagyon gyakori jelenség. A terhességek kb fele vetéléssel végződik és a nagy része pont így, észrevétlenül, mivel megjön időben. (Ha korábban volt ovud akkor ez időnek számít.) Itt lehet olvasni pozitív teszteket 11-12. dpon is de pont ezért nem érdemes nemvárt előtt tesztelni, sajnos bármi lehet. Nyilván a baj bármikor megtörténhet viszont ilyen esetben (ha időben megjön) gyakran az orvosok sem csinálnak semmit.
2016. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. máj. 10. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!