Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, ma vagyok 4+2...

Terhes vagyok, ma vagyok 4+2 napos. Dokihoz majd 3 het mulva megyek. Mulik a mellfajdalom?

Figyelt kérdés

Egy hete vannak szepen erosodo pozitiv tesztjeim, egeszen tegnapig volt eleg intenziv mellfajdalom is, ami mara csokken. Ugye nincs baj? Mellekelem a ma reggeli tesztemet. Es mara csokkent a mellfajdalom ez a mai tesztem

[link]



2016. ápr. 10. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A tünetek jönnek-mennek, változnak. Néha abbamaradnak pár napra/hétre, majd ismét támadnak. :)

Ne aggódj.

2016. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az mit jelent hogy 4 plusz 2 napos?
2016. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bocsi 4 hetes + 2 napos
2016. ápr. 10. 15:32
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nem fáj a melled, ez végig teljesen változó, van akinek nincs is tünete.
2016. ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ha a tünetek nem ugyanolyanok. Ahogy írta az első is jönnek-mennek. Van hogy majd leszakad a cickóm, de van hogy egyáltalán nem fáj. 18 hkm
2016. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

3 hetesen már pozi volt a teszted? Az kb kizárt... Mikor volt az utolsó menzid?

Amúgy a tünetek jönnek mennek, semmit se jelent.

2016. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem úgy értette a válaszoló, hogy mit jelent, hogy 4 hetes 2 napos. hanem hogy a terhesség nem lehet ilyen fiatal, 3 hetesen már kimutatná a teszt? lehetetlen.
2016. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1 hete,tehát a 9.dpotól simán lehetnek pozitívak a tezztjei!
2016. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Így van! Nekem a 8.-on lett pozitív nem tudom mi ezen a kizárt :D

Kérdező! Nekem pontosan 5 hetes koromig fájt a mellem majd elmúlt egyik pillanatról a másikra és csak a 37.héten jött vissza:)

Ne aggódj:)

2016. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem kizart:) pentekre nemvartam hetfon mar jelzett a teszt. Es ma van vasarnap. Ilyen volt a hetfoi tesztem. Nem mondom hogy ez altalabos dolog de nekem jelzett.

[link]

Ovutesztelek ugyhogy tudom mikor volt ovulaciom. A 24ei egyuttletbol fogant. Onnantol szamitott 11. Napon teszteltem eloszor. Es nem azert mert maniakus vagyok hanem mert tudoszurore kellett volna mennem es ezert neztem.

2016. ápr. 10. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!