Halvány pozitív?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Már elég régen meg kellett volna jönnie, több mint egy hete. Nem jött, csak barna folyásom volt.

Minden nap úgy érzem, mintha készülődne a menzeszem, görcsölök, de semmi azóta sem.

Csináltam egy tesztet, ami ilyen lett, mutatom.


[link]


Élőben egyértelműen látni a halvány másodikat, de tudom ennél jóval erősebb lenne a pozitív eredmény.

Szerintetek mi lehet a háttérben?


2016. máj. 19. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mintha én is látnám, igen!


Csak nem írod, hogy ez most jó vagy sem, így most akkor gratuláljunk vagy sajnáljunk? :(

2016. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon jó lenne! :)

Csak igaz lenne...

2016. máj. 19. 13:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Én csak 1 csíkot látok
2016. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is halvány pozi, de egy hét késés után erősebbnek kellene lennie! Menj el mielőbb dokihoz, mert lehet spontán vetélsz és azért barnázol!!
2016. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez biztos, hogy halovány pozi, nem száradási csík. Nagyon szorítok, hogy erősödjön. :)
2016. máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok! Mondjuk azzal vitába szállnék, hogy nem lehet száradási csík, volt már nem egy ilyen tesztem, pedig mint kiderült, peteérésem sem volt. Remélem + lesz, jelezz majd vissza. :)
2016. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

En nem latom a masodik csikot. De persze kepen maskepp mutat! De egy het utan nem igy kene kineznie a masodik csiknak. Tesztelj holnap is. Es ha hetfoig nem jon meg sztem menj orvoshoz ahol vert vesznek es megnezik :)

Sok sikert!!!

2016. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kicsit szerkesztve...


[link]

2016. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Kedvs 8-as köszi a képet :)


Szerinted ez mit jelenthet? Látni, hogy rózsaszín igaz?

Fogalmam sincs mit tegyek... Azért megpróbálok még tesztelni, aztán elmegyek orvoshoz szerintem :(

2016. máj. 19. 17:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Barátnőm, akinek két gyönyörű gyereke van mar mindkettonel ilyen halovanykaja volt, mivel a ciklusa legvége fogant neki mindketto. Nekem a tesztem mar késés előtt 3 nappal volt olyan mint neki kese utan 12vel. Es minden nelkul mindketten igy fogantak :) Nem ez a legjelemzobb de ilyen is van!
2016. máj. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!