Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a szokottnál...

Normális, hogy a szokottnál jobban kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
A 17. hétben járok és nagyon kívánom a szexuális együttlétet. Ez normális? Légyszi csak komoly válaszolók írjanak. köszi :)

#szex #szexuális együttlét.
2014. júl. 23. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális. Én egyébként eddig egyáltalán nem kívántam, és most, hogy a 12. hét közepén járok, egyszer csak rámjött nagyon a "kívánósság". Valami lehet a levegőben :)
2014. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Normális. Vannak olyan kismamik, akik rá tudnának ugrani mindenre ami mozog, van akit nem izgat különösebben. A hormonok miatt van. Én rá lennék hangolva, de sajnos nem szabad. Ki lehet ezt is bírni.
2014. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Áldott második trimeszternek hívják a jelenséget! :) Főleg a férfiak. :)

Teljesen normális, élvezd ki!

2014. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Sajna veszélyeztetett vagyok, ezért 5 hónapja le vagyok tiltva a dologról. Néha már a falat tudnám kaparni... Most már bármelyik pillanatban szülhetek, ha letelik a 6 hét, akkor mindent bepótolok:)
2014. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. megnyugodtam :)
2014. júl. 23. 10:38
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok, mint az utolsó, csak sajnos mi a legelejétől tiltva vagyunk, így én tavaly szexeltem utoljára... (huh, így leírva de durva... :O :O :) )

alig várom már, hogy a napokban megszülessen a kisfiúnk és leteljen a 6 hét... :) nekem is főleg a 2. trimeszter volt a legnehezebb,tomboltak a hormonok, kapartam a falat rendesen, és ha a férjem nem lett volna olyan higgadt, nem biztos, hogy kibírom, de mindig észhez térített, hogy nem szabad... :)

Ha ti nem vagytok tiltva, a párod imádni fogja ezt az időszakot :)

2014. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia. En most leptem at a 12 hetet. Sajnos en is elso perctol tiltva vagyok..szoval mar 3 honapja semmi. Viszont 10-11 hetig egy kicsit se hianyzott..de most par napja minden nap arrol almodozok h de jo lenne..mar ha csak paromra nezek megorulok! Este meg itt egymas mellett fekve a falat tudnam kaparni!Hat eleg hosszu es nehez idoszak lesz ezek szerint!
2014. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi csak a "hagyományos" együttléttől vagyunk eltiltva... ;-)
2014. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a 19. héten vagyok, már álmomban orgazmusom van, komolyan. Erre ébredek. :D

Mi is le vagyunk tiltva.

2014. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mi nem vagyunk tiltva szerencsére, gondolom azt az orvos mondta volna :)
2014. júl. 23. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!