Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért történik ez? Véleményete...

Miért történik ez? Véleményeteket kérném.

Figyelt kérdés
Április 18-án volt meg a menzeszem, vagyis inkább 3 napos barnázás. Csináltam egy tesztet, ami halvány pozi volt, de az utána lévök mindmáig negatívak. Május 18-án volt esedékes a menzeszem de csak fél nap barnázás nagyon gyengén, azóta semmi. Még hozzá kell tennem, hogy fogigátlót szedek 2 éve, de nem tudom ezek a dolgok mitöl lehetnek? Miért volt halvány pozi a tesztem, aztán negatív? És miért nem jött meg a vérzésem most sem? Tablettát kell cserélnem? Vagy lehet mégiscsak a halvány tesztnek volt igaza? Kérlek segítsetek. Valakinek valami hasonló tapasztalat?
2016. máj. 20. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha elmennél a nőgyógyászodhoz, aki felírta neked a jelenlegi fog.gátlódat, lehet hogy pontos, és egzakt választ kapnál...
2016. máj. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de voltam áprilisban, azt mondta a halvány pozitív teszt nem sokat jelen, nem lehetek terhes ha fogigátlót szedek. A menzesz meg szerinte a tabitól kevesebb. De úgy, hogy fél napig barnázom csak még sosem volt. 30 naposak a ciklusaim. 5 napig szokott meg lenni. Sohasem volt ilyen gondom.
2016. máj. 20. 08:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Màr ne is haragudj,de elég buta az orvosod h ezt mondja igen is lehetsz terhes az egyik ismerősöm is teherbe esett mert règóta szedte a fogigàtlót ès immúnis lett rà szóval ha annyira tudnà a doki a dolgàt ezt közölte volna veled ès ìrt volna fel neked egy màsik fajtàt +megvizsgàl
2016. máj. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég sokan járnak hozzá, szerintem apró panasznak vette :( Csak az a baj, hogy kérdztem erröl anyut is, de ö készpénznek veszi, amit az orvos mond, így vele sem jutottam elöbbre. Ezért is kérdezlek titetek.
2016. máj. 20. 08:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy ultrahang, ugyanis lehet, hogy elhalt terhesség van a dologban. Menj vissza a dokihoz.
2016. máj. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!