Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leírnátok a véleményeteket...

Leírnátok a véleményeteket tapasztalaitokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok kedves babára vágyók és kismamik!:) 11 napja késik a menstruációm, csináltam tesztet a nemvárt napján és pár nappal utána is (xepil, expect) sokadik pisiből mind negatív lett. Ma elsőből a 11.napon nagyon halvány 2.csíkom lett ami szinte csak természetes fénynél látható, én ezt negatívnak könyvelem el, főleg ennyi idő után. Nincs semmilyen tünetem sem menstruációs sem terhességi. Ami kicsit szokatlan, hogy pát napja nagyon fáj a hátam főleg reggel felkelésnél, és a mellfájdalom és érzékenység időszakos, egyik nap semmi másik nap nagyon. E- vitamint szedek, lehet ez késlelteti a mensimet? Vagy reménykedjek még a babában? Előfordult már veletek ilyesmi? Nem mutatta vagy csak nagyon későn a teszt? Folyásom nincs, tök száraz vagyok.
2016. máj. 14. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 nap múlva ismételd meg a reggeli első vizeletből. Lehet, hogy késői fogantatás.
2016. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, talán, kedden újra tesztelek, törjük is a fejünket a férjemmel, hogy mikor voltunk együtt középidő után mensi előtt, de fogalmunk sincs. :( Idegölő ez, főleg, hogy már 2 éve várjuk a csodánkat. :(
2016. máj. 14. 17:36
 3/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok nektek. Voltatok már kivizsgáláson?
2016. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen voltunk a páromnak tökéletes lett a spermaképe, velem is minden rendben, rendszeres menstruáció, hormonok rendben, szóval biológiailag nincs gond. Feltettem a kérdést a dokinknak, hogy akkor mi az oka annak, hogy 2 éve nem jön? A válasza az volt hogy: Kedves hölgyem, azok a bizonyos fentiek terveznek még valamit a gyermek előtt. Hm :(
2016. máj. 14. 18:51
 5/17 A kérdező kommentje:
2016. máj. 14. 19:38
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez volt a ma reggeli, de szerintem ez semmi és még az is lehet, hogy szellemcsík. :( Ráadásul szerencsétlen teszt nagyob lestrapált állapotban van :D Kedden veszek egy ugyanilyet ha addig nem jön meg, egyébként ez xepil.
2016. máj. 14. 19:40
 7/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szoritok h nw jojjon meg
2016. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2016. máj. 14. 22:27
 9/17 anonim ***** válasza:
Dettó..ugyan ebben a cipőben járok...nekem még csak 4 napja késik..de tele vagyok negatív tesztekkel :( de addig nem adom fel a reményt míg nem menstruálok :) Megy a drukk :*
2016. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is megy a drukk, majd írj.
2016. máj. 15. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!