Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek sikerült Mäjusban...

Kinek sikerült Mäjusban pozítivat tesztelni?

Figyelt kérdés
Voltatok mar esetleg vizsgälaton?Hogy érzitek magatokat?Järtok még dolgozni?

2016. máj. 20. 11:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Jelen. :) Pont a szülinapomon. Dokinál még nem voltam, jövő héten megyek. Semmi tünetem nincs, az enyhe aggódáson kívül.
2016. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
1# gratulälok :) Én mar voltam muszäj volt elmennem mert veszélyes anyaggal dolgoztam a munkahelyemen ahonnét el is kellett jönnöm most itthol vagyok täppénzen és meg esz az unalom :)
2016. máj. 20. 11:22
 3/25 anonim ***** válasza:
Én is pont a szülinapomon teszteltem pozitívat,múlthéten csütörtökön! :) Jövőhéten készülök menni dokihoz! Még dolgozom,vendéglátózom napi 14 órát,nem nagy a hajtás,de a 14 óra az 14 óra! :/ :)
2016. máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
3# neked is gratulälok :) pedig most pihenni kell ,és doki utän mär te sem melozol majd?
2016. máj. 20. 11:33
 5/25 anonim ***** válasza:
Én május 3.-án teszteltem pozit voltam már dokinál is egyszerre mert gyógyszer kellett utána rá egy hétre vizsgálaton és most majd juniús elején kell mennem újra!! :-) Bogyo
2016. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5# neked is gratulälok :) mar nem vagyok egyedül,és lätott mär valamit az orvos?
2016. máj. 20. 11:38
 7/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én május 14.-én teszteltem halvány pozitívat aztán most 18.-án pedig egy jól látható pozitívat. Hívtam is az orvost azonnal aki 1-ére adott is időpontot. Nekem sajnos a múlthónapban volt egy korai spontán vetélésem így az orvos azt mondta amint pozitív lesz a teszt azonnal keressem. Most nagyon izgulok hogy minden rendben legyen.

Valakinek van valami tünete már ?


Kitti

2016. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Én május 13-án pénteken teszteltem erős pozitívat. Tehát nekem szerencsés a péntek 13. :))


Nem dolgozom, mert eddig se dolgoztam, itt nincs semmi munkalehetőség. Itthon dolgozom és dolgoztam.


Most szerdán 18-án voltam dokinál és 7 hetes terhességet állapított meg. Dobog a pici szíve is szerencsére. :)


3 hét múlva kell visszamennem, 10 hetesen.


Egész jól érzem magamat csak fáradékonyabb vagyok. Enyhe émelygés szokott lenni de hányás az nem. Néha a szagokat jobban érzem, éjszakai pisilés megy, enyhe hasi fájdalom néha, meg ilyenek vannak meg ugye a mellem megnőtt...stb.


R.

2016. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Én is péntek 13.án teszteltem pozitívat :) én 4hét 4 napos vagyok legalább is ők ezt állitják :) a mell feszülésen és pisilésen kivül semmit nem érzek :)
2016. máj. 20. 13:57
 10/25 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok! Doki után is fogok melózni csak szeretném lecsökkenteni a munkaidőmet 8 órára, nem lesz nehéz,mert családomé a vállalkozás! Szerintetek,ha jövőhéten megyek dokihoz fog már látni valamit???( Terhességi kalkulátor szerint akkor leszek 6hetes 1 napos) Üdv.: T.
2016. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!