Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés hosszú várakozás...

Milyen érzés hosszú várakozás után végre pozitívat tesztelni?

Figyelt kérdés
lehet, hogy kicsit bután hangzik a kérdés, de pozitív történeteket olvasnék, hogy másoknál ez hogy történt, mi játszódott le bennetek. Voltak-e mélypontok várokozás közben, hogyan sikerült őket áthidalni?
2015. jan. 31. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

igen, mélypontok, minden teszt mindig negatív volt

eldöntöttem nem veszek több tesztet, de attól függetlenül boldogan vártam, néztem a kisruhákat (voltaképp csak a teszt stresszelt, mert minden gondolatomban csak tervezgettem, néztem érdekes utakon hogy mennék ott babakocsival, meg ilyenek)


amikor pozi lett fel sem fogtam egy ideig.

féltem az egészséges életmódra váltás okozta kényszertől.

2015. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

*és rengeteg pénz elment a tesztekre(küföld)vettem 10 Eurósat is...már az agyamra ment.


amikor minden bajom volt(hányinger, miegyéb)akkor megvettem egy Dm-es legolcsóbbat és pozi lett

2015. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

hát igen, a megannyi negatív teszt. Most már én se lövögetem őket feleslegesen. Az elején kényszeresen a nemvárt előtt már nagyban tesztelgettem, mintha meg akartam volna előzni a menzeszem...persze tudom, hogy ez az egyik legnagyobb butaság, de valljuk be, sokan tettünk így.


A kérdésnél - mielőtt bárki leszólna a helyesírási hibáért - *várakozás akart lenni, nem várokozás :)

2015. jan. 31. 11:40
 4/15 anonim ***** válasza:
nekünk 21hónap után sikerült.mélypont nálam rengeteg volt az első másfél évbe..kb minden mensikor..amikor pozit teszteltem elsőnek nem hittem a szememnek gyorsan szaladtam a teszt papírjáért hogy a két csík tényleg pozit jelent e. :) én elsírtam magam örömömbe,eszméletlen jó érzés volt vele szembesülni ennyi idő után,hogy végre hozzánk is megérkezett a mi kis csodánk...mindenért kárpótol a kis csodánk amit az elmúlt két évbe csalódásnak éltem meg,most azokat seccperc alatt elfelejtettem az örömtől..és azt mondom,hogy minden kisbaba tudja mikor kell jönni..nem szabd görcsölni,erőltetni..tudom könnyű mondani de ők tényleg tudják mikor kell jönni..:)
2015. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

Kb. két év próbálkozás után leszoktam a tesztelgetésről. Próbáltam beletörődni, hogy nem lehet babám. Eltelt még két év és sikerült teljesen elnyomni magamban az anyaság utáni vágyat. Egyszer egy augusztusi nap arra eszméltem, hogy késik már vagy másfél hete. Minimális reményekkel elindultam tesztet venni és közben az járt a fejemben, hogy teljesen feleslege, mert úgyis negatív lesz. Megcsináltam és persze negatív lett. Nem keseredtem el, megállapítottam, hogy mit is vártam. Eltelt vagy egy fél óra, mikor mentem kidobni a tesztet, valamiért megnéztem még egyszer és ott virított a második csík. Abban a pillanatban hirtelen nem is tudtam gondolni semmire. Csak álltam a teszttel a kezemmel és csak néztem meredten sokáig. Annyira felfoghatatlan volt, hogy azt az érzést nem tudom leírni vagy megfogalmazni. Sose fogom szerintem azt a pillanatot elfelejteni. Szerintem sokkot kaptam. Kellett egy kis idő mire tényleg felfogtam, hogy babám lesz.


9 hónapos babó anyukája

2015. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én megakartam őrizni a pozi tesztet, a nagy költözködésben meg nincs meg és azóta sincs :(
2015. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5-ös nagyon meghatódtam a történeteden! :-)
2015. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy utolsó. Akkor még elmesélem a háttér sztorit. Remélem ezzel reményt adok azoknak, akik el vannak keseredve. Szóval 4 évig nem sikerült teherbe esnem, az intenzív próbálkozások ellenére. Anyagi okok miatt úgy döntöttünk, hogy a férjem ki megy külföldre dolgozni. Itt végleg úgy éreztem, hogy esélyeim a terhességre teljesen elszálltak, mert 6 hetente jött haza 2-3 napra. Kb fél éve dolgozott kint, mikor egyszer meglepetésből haza jött két napra. Úgy megörültünk egymásnak, hogy ezután az éjszaka után lett pozi a tesztem. Szóval lányok nem kell elkeseredni a negatív teszttől és a sikertelen próbálkozásoktól :D Itt az én példám, hogy lehetséges.
2015. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem 6 év kellett. Elváltam, és az új páromtól rögtön sikerült. Elmondtam neki, h ismeretlen eredetű meddőségem van, nem lesz valszeg babánk. Berendezkedtünk erre az esetre, lett 2 kutyusunk, és 20 hetes vagyok.

(5 db tesztet csináltam, és csak akkor hittem el, amikor a doki rámondta az igent. :) )

2015. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Több, mint 2 év után sikerült a baba.

Először én is sokat tesztelgettem, és persze állati csalódott voltam minden hónapban.

Aztán kb. 3/4-1 év után meguntam, nem is vártam, hogy sikerülhet.

Elkezdtük a kivizsgálásokat, kiderült, hogy páromnak picit kevesebb a spermaszáma, de nem olyan vészes, hogy ne lehessen természetes úton.

Akkor kezdődött az én kivizsgálásom.

Az utolsó volt az átjárhatósági, 2014 áprilisában.

Itt jött a legnagyobb sokk, amit csak hallhattam akkor. Mindkét petevezeték el van záródva, többszöri próbálkozás ellenére sem nyíltak meg. MEDDŐ VAGYOK!

Borzalmas volt....

Májusban már intéztük a lombikos dolgokat, amikor nem jött meg. 1,5 késés után vőlegényem unszolására vettem egy tesztet.

Azonnal pozitív lett! :) Háááát én csak sírtam, zokogtam. El sem akartam hinni, azt hittem ciszta.

Leírhatatlan boldogságot éreztem, mikor kiderült, hogy bizony nem cisztáról van szó.

Mérhetetlen boldogság, hogy a kislányunk megfogant, és itt fickándozik a pocakomban. :)

Kicsit hosszú lett. :)

37 hetes kismama

2015. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!