Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt már nagyon késői...

Akinek volt már nagyon késői ovuja (nemvárt előtt pár nappal), annak hogyan alakult a menstruációja? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim és valamiért ebben a hónapban a 24. napon volt ovulációm. Ezt ovu teszt, hőgörbe illetve hüvelyi folyás is igazolta. Aztán a nemvárt napján, tehát 4 nappal peteérés után, amikor normálisan meg kellett volna jönnie, meg is jött, de sokkal gyengébb mint szokott és főleg barnás. De azért itt-ott piros. Először beletörődtem, hogy nem lett baba, amúgy sem fűztem hozzá nagy reményt hogy menzesz előtt 4 nappal teherbe essek. Ami viszont fura, hogy a hőm eddig nem esett le. Ez a második nap, hogy "menstruálok" de a hőm még ma reggel is 37,2 volt ami ráadásul emelkedés a tegnapihoz képest. Szerintetek?? Lehet ebből még baba? De akkor miért vérzek? Akinek volt már késői ovuja mensi előtti héten annak hogy alakult a vérzése?
2016. máj. 20. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj szerintem
2016. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teszt Szerintem még felesleges mert a késői ovu miatt a nemvárt napja = 4.dpo tehát még be sem ágyazódhatott HA van valami egyáltalán.
2016. máj. 20. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs progiprobléma, ami nem normális luteálist eredményezne, akkor ilyen esetben a menses is csúszik, nem jön meg időre.
2016. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak a hőt nem értem hogy ha egyszer megjött, akkor miért nem esik le?? Ma vagyok menstruáció második napján, ami egyben a 5. Dpo LENNE és 37,2 a hőm. Nem értem ezt :D
2016. máj. 20. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
A hőmérőzéshez nem értek igazából, egy tesztet megér szerintem. Hormonjaid rendben vannak? 28 napos ciklushoz, a 24. napi ovuláció nem éppen a megfelelő.
2016. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt h előbb volt mint szokott es előbb jött meg két nappal

Az ovu 3 napot csúszott

2016. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszer, hogy jóval később volt ovum,(mindig érzem a jeleit) úgy a 21. napon (amúgy normál 28-29 napos ciklusaim vannak), de nekem nem jött meg a menzeszem, csak a 35. nap körül, tehát igazodott az ovuhoz. Nem tudom Veled mi lehet most. Később, 10-14 nap múlva tesztelj esetleg.
2016. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!