Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem erősödik, mi lehet a baj?

Nem erősödik, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Már 14. Napja volt az aktuális mensesem, és csak barna folyásom volt, az is pár csepp, és egy napig jelentkezett.

Utoljára hétfőn teszteltem, minden tesztem halvány pozitív lesz, nagyon halvány, és nem erősödik, de nem is teljesen negatív. :(

Mi lehet a gond, mikor forduljak orvoshoz?


2016. máj. 21. 07:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Fel tudod tenni a tesztet? Minél Minél hamarabb menj dokihoz, ha nem erősödik lehet nem maradt meg a baba. A barnázás sem jó jel. Amúgy 2 naponta kell tesztelni akkor látszik az erősödés.
2016. máj. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyreszt a terrhessegi teszt nem megbizhato a hcg meresere. Masreszt viszont ennyi ido alatt megis kellene erosodnie a csiknak, foleg ha ugyanolyan fajta tesztet hasznalsz mindig.

Erdemes elmenni orvoshoz most mar. Ha ultrahangon esetleg meg nem is latszik semmi, de akkor is elkuldhet hcg szintet merni vervbol (de privat laborban sem olyan draga). Egy vervetelbol is latszik, hogy eleg-e a hacg egy normal terhesseghez, de az is lehet hogy ketszer is menned kell, hogy a valtozast megnezzek.

Ha a verveteli ertek alacsony, akkor az orvos majd emondja neked, hogy milyen okai lehetnek ennek es mi a teendo.

2016. máj. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sok fajtát próbáltam már, nem csak egyet, és mind halvány két vonalas. Próbálok képet keresni

2016. máj. 21. 07:49
 4/9 A kérdező kommentje:

Párat tudok mutatni :


Xepil


[link]


One step


[link]


Romed


[link]


Predictor


[link]


Gabriel


[link]


Gabriel volt a legutolsó.

2016. máj. 21. 08:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk menj el orvoshoz és kiderül, terhes vagy-e. Szerintem nem.
2016. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Megneztem a teszteket es talan a romed-et mondanam halvany pozitivnak, a tobbi (igy kepen) inkabb szaradasi/szellem csiknak tunik.

De persze frissen es eloben te biztosan jobban lattad a masodik csikokat.

Az biztos, hogy el kellene menned orvoshoz, ha terhes nem is vagy, de ez a mensi igy nem normalis, nem artana ha megneznek nincs -e ciszta, vagy valami.


Egyebkent a ciklusaid teljesen normalisak, rendszeresek?

PCOS-ed nincs?

Par honapja toltott fel ide egy no sok-sok tesztet, sokat kerdezett is. Neki nagyon hosszu ciklusai voltak, ritkan mensizett, allandoan pozitiv volt az ovulacios tesztje es sok nagyon halvany pozitiv terhessegi tesztje is volt. De nem volt terhes, valami mas volt, talan ciszta. Igazabol azt hiszek hogy peteerese sem volt. Most igy nem tudok linkelni, mert mar regen volt, de ha keresgelsz a kerdesek kozott, akkor lehet hogy talalsz parad.

En biztosan megnezetnem magam a helyedben.

2016. máj. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


ez is a te kérdésed? Mert ha nem, akkor furcsa, hogy a Romed tesztes kép az ugyanaz (csak másik képfeltöltőt használva).


És akkor most két hetes vagy 8 napos a késés?


Egyébként én sem látom ezeket pozitívnak, főleg ennyi késés után.

2016. máj. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyiket sem látom pozitivnak, max a romeden, de az amúgy sem egy megbizható teszt. amúgy az elözönek igaza van, ugyanaz a kép van egy tegnapi kérdésnél is, ahol meg azt írod, hogy 8 napja késik....
2016. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2016. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!