Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akarnék gyereket, de nincs...

Akarnék gyereket, de nincs kinek csinálnom? 24/F

Figyelt kérdés
Felelősségteljesen gondolkodom úgy érzem, akarnék saját gyereket, de nincs olyan nő vagy nagyon kevés, aki korombeli és vállalni szeretne. Velem úgy alapból nincs gond, sem belsőre sem külsőre, ha csak ennyin múlna a dolog. Egyébként mindent megadnék a gyereknek, legjobb oktatás, életre nevelés, több nyelv beszélése, lehet még a külföldi életet is.

2016. máj. 22. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
30-35 évesek között biztosan találsz. Ne a saját korosztályodban keress.
2016. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudsz megadni mindent, mert egy harmonikus párkapcsolat(i minta) az alap.
2016. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem is, de egyébiránt nem ez határoz meg mindent, ma nem ezért van ennyi torzult személyiségű ember az országban, mert divat lett az egyszülős család.
2016. máj. 22. 12:24
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

3,ezt cáfolnám.

Nem az a fő probléma,hogy elváltak a szülők(egyébként nem divatból),hanem az,hogy nem tudják emberi módon kezelni a történteket és megy a folyamatos veszekedés.Ugyanez van a házasságok nagy részében is.A gyerek nagyon megsínyli,ha olyan családból jön,ahol anya meg apa folyamatosan veszekedett.

Én is ilyen családban nőttem fel és gyakorlatilag úgy hagytam el a szülői házat,hogy nem voltam képes érzelmileg egy normális párkapcsolatra,a gyerekvállalást meg börtönnek éreztem,amit én soha nem akarok átélni.

Szóval de,azért van ennyi "torzult"(köztük én is)személyiségű ember mert komoly lelki traumákat szerzett gyerekként(és ezeknek a traumáknak a nagy része otthon keresendő)

Ne akarj még gyereket,ráérsz 28-30 évesen,amikor felnőtt férfiként gondolkozol és nem fiúként.

2016. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
21 éves lány vagyok, minden vágyam egy gyerek, de nincs kitől ;) ismerem az érzést. Egyelőre úgy vagyok vele, hogy majd az idő (na meg én...) megoldja. Addig meg marad a "leendő apuka" keresés. Félreértés ne essék, kapcsolatban vagyok, csak nem hiszem, hogy ő lenne a megfelelő apajelölt.
2016. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
en 22 eves vagyok , ferjnel vagyok , szeretnenk babat mi is , de meg eddig nem sikerult teherbe esnem ! ugy hogy en szerintem ezt jol megkell gondolni , es azert csak vannak akik akarnak abban a korban is , de eloszor egy komoly kapcsolat kell egy par evig , (2-3) es utanna johet a gyerek is szerintem ! hogy majd ne banja meg a csaj se !! :)
2016. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor hajrá csajok...tiszteletem egyébként felétek, hogy már ilyen fiatal korban szeretnétek gyermeket.
2016. máj. 22. 15:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen se azért keress feleséget és párkapcsolatot mert gyereket akarsz. Ennek nem lesz jó vége...

Ezzel persze nem azt mondom, hogy ne keress társat, aki szintén komoly és már családot szeretne. Sőt! Keress bátran.

De ha rám, mint személyre úgy tekintenének, mint egy eszköz, aki csak annyiért számít, hogy ő szüljön hát....

Először a társad keresd meg (remélhetőleg egész életre) és utána akarj gyereket Tőle.

2016. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En 22vagyok párom 26 jövőre tervezzük de mar most ra vagyok állva a témára :)

Megtalálod te is a kis foltodat majd ! Aki ugyanígy gyereket szeretne es hűséges szeret téged kitart melletted megajándékozta babákkal

Meg fogod becsülni mert var is kell ra

2016. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En is szeretnek..mindig is szerettem volna fiatalon babazni, ami mar nem jon ossze. :) meg varat magara. Kerdezo, nem te vagy az egyetlen. :)


26N

2016. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!