Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási jel lehet a...

Beágyazódási jel lehet a bizsergő érzés a hasban?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia szerintem nem.álltalában szúrkàlódàs,kisebb görcsök vagy pecsétlő vérzés\barnázás szokott előfordulni, de van olyan aki észre sem veszi mert nagyon figyel annyira a test jeleire.
2016. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon figyel*
2016. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) És a pecsételés hány napig tart?
2016. máj. 23. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az volt az első gyanús jel, hogy többször is olyan érzésem volt, mint mikor hirtelen lefelé indul a lift és "csikiz" a hasam. Nevezhetjük bizsergésnek is. Fogalmam sincs, mi okozta, volt-e köze a beágyazódáshoz, de pár napra rá pozitívat teszteltem. Voltak apró szurkálások is.

Pecsételés nekem annyi volt, hogy egyszer a WC-papíron rózsaszínes-barnás szmötyit láttam, ennyi.

2016. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem első két terhességemnél csak szurkálás, nyilallás volt, bár az inkább már a beágyazódás végén, mert az első szurkás napon már pozitív volt a tesztem.

Most harmadik terhességemnél viszont valószínűleg tényleg a beágyazódás kezdetét éreztem meg, 7. dpo-n egész délután olyan furcsa érzékenységet éreztem a méhemnél, mintha izomlázam lenne ott. Nagyon fura volt, de sikeres. :)

2016. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!