Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak olyanok, akik nyáron...

Vannak olyanok, akik nyáron kezdenek el próbálkozni?

Figyelt kérdés
Hanyadik baba? Pontosan melyik hónaptól nem fogtok védekezni? Milyen idősek vagytok? Mióta vártok rá, hogy végre belevághassatok? "Készülsz" addig is valamivel rá (terhesvitamin, folsav, sport, stb)?
2016. máj. 24. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi most kezdtünk el probálkozni 2 honapja, a netet is azóta böngészem a fontos tudnivalók/praktikák után. Eddig a folsavat szedem, január óta, a hőmet most kezdtem el mérni, hátha abból is többet megtudok :-) Mivel erős sportra jártam így most azt felváltom valami nyugodtabbra, ebből 2 hónap sport mentes otthon ülés lett, de jövő7en nekivágok :-) 32 éves vagyok. És te kedves kérdező? "V"
2016. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem áprilisban volt egy veszítésem :( így mostanra esik az új próbálkozás.

Félelem az előzetesen történtek miatt van bennem. Nagyon vágyunk már egy kisbabára, február óta szedek terhesvitamint, eleinte Elevitet, majd Femibionra váltottam. 25-26 évesek vagyunk, első gyereket szeretnénk

2016. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Júliusban kezdünk majd próbálkozni. Remélem hamar sikerülni fog. Második baba lesz, van egy fél éves kisfiunk. Nem szedek semmit, de most már lassan el kellene kezdeni. 2014 novemberben elhalt egy 10 hetes terhességem, azelött kb. 2 évig próbálkoztunk sikertelenül. Utána 2015 márciusban sikerült újra terhes lenni, akkor már egy éve kb. szedtem terhesvitamint, folsavat, a missed ab után még elkezdtem cickafark és palástfű teát inni és ovulációs tesztet használni. Nem bíztam a véletlenre. Problémamentes terhesség után pontosan 39. hétre született a kisfiam. 31 éves vagyok.
2016. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!