Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1. pozitív ovutesztes vagy 1....

1. pozitív ovutesztes vagy 1. negatív ovutesztes napon legyünk együtt?

Figyelt kérdés
Kétnaponta együtt vagyunk peteérés környékén. Ma lett pozitív az ovutesztem, mára "esne" az együttlét is. A kérdés hogy ma vagy inkább holnap legyünk együtt? Hogy van nagyobb esély a babára? Azt olvastam hogy az se jó ha naponta együtt vagyunk...
2016. máj. 24. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyetek együtt mindkét nap! A mai a fontosabb, de mit veszithetsz, ha holnap is együtt lesztek? Lehet hogy nem termelödik annyi sperma 1 nap alatt, de a kevés is több mint a semmi. Utána meg úgyis terméketlen időszak következik. Tehát ma mehet a rendes adag, holnap meg még egy kis utánpótlás :D
2016. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ram hallgatsz, akkor legyetek egyutt, amikor jol esik.
2016. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Alap esetben nekünk ezekben a napokban most elég nehéz összehozni hogy együtt legyünk mert a férjem éjszakás, tehát 9kor elmegy otthonról, a 7éves fiam meg jó esetben fél 9kor elalszik! 😃 Szóval ha egy napot össze tudunk hozni akkor már boldog leszek... 😊
2016. máj. 24. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ma este és holnap hajnalban :) 1. voltam
2016. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm 😊

Csak az estéket tudjuk kivitelezni, mert mire reggel megjön a férjem addigra nekem indulnom kell dolgozni, tehát váltjuk egymást 😁

2016. máj. 24. 19:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Csináltam ma reggel is egy tesztet, ez még erősebb lett mint a tegnapi (pedig hajnalban voltam kint pisilni). A tesztcsík előbb kijött mint a kontroll és sokkal erősebb. 😊 Akkor holnapra várható az ovu, igaz?
2016. máj. 25. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!