Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz előtt 4 nappal csinált...

KingaG0801 kérdése:

Menzesz előtt 4 nappal csináltam tesztet (délután) a digitális clearbluval ami pozitív lett 1-2 hetes elvileg. Rá 3 napra csinaltam még egyet reggel ahogy felkeltem és negatív lett az eredmény. Nos akkor ilyenkor mi is van valójában?

Figyelt kérdés
Jelenleg várom a menzeszem ami a következő napokban kéne hogy megjöjjön. Tudom hogy várnom kell amíg meg nem jön a menzeszem vagy nem jön, és akkor már biztosabb lesz de ha valakinek esetleg volt hasonló akkor örülnék ha megosztana velem mert most kicsit össze zavart a tesztek eredménye. Jah és ez lenne az első terhességem.
2016. máj. 22. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy digi CB-t használtál, ugyanolyan koncentrált pisiből?

Ha igen jó eséllyel kémiai terhesség.

2016. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Menstruáció elmaradása előtt ezért nem jó tesztelni, mert ha volt megtermékenyítés, akkor az érzékenyebb tesztek már kimutathatják, közben lehet meg sem tapad és simán megjön majd, mint szokott.


Ez az esetek igen nagy százalékában előfordul, hogy van megtermékenyítés, csak nem marad meg. Ilyen a természet.


Felesleges ezzel "kínozni" magad. Csak akkor tesztelj, ha már késik.

2016. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koncentrált pisi?? Ezt annyira nem értem.


Igen tudom hogy várnom kéne igazából holnap kéne megjöjjön de ilyenkor ugyebár plusz-mínusz 1-2 nap.

Azért csináltam hamarabb tesztet mert mostanság egyre többet eszek utána meg hányingerem van de nem hányok és ez inkább nap közben tör rám. Plusz gyomorégés olykor olykor ami eddig nem volt sose menzesz előtt és persze az ember kíváncsi de természetes várok azért. Nem fogom nagyon bele élni még magam amíg biztosat nem tudok csak gondoltam hátha valaki okosabb nálam. Köszönöm a választ.

2016. máj. 22. 13:12
 4/7 Bella169 ***** válasza:
100%

A koncentrált pisi azt jelenti, hogy minél kevesebb folyadékban minél több az oldott anyag.

A reggeli pisi a leg koncentráltabb, mert este általában emberek nem isznak és wc-re se járnak.

Napközben a folyamatos folyadékfogyasztástól és a sűrűbb wc-re járástól hígabb a pisi, így nem mindegy mikor csinálod a tesztet.

2016. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nos ma reggel csináltam első pisilesnel a tesztet ami negatív lett és kB 3 nappal ezelőtt délután olyan 5-6 óra fele ami viszont pozitív volt és mind a kettőnél digitális clearblut használtam. Ez ilyen kettes kiszerelésű csomag volt azért gondoltam hogy ma felhasznalom a második tesztet is.
2016. máj. 22. 13:33
 6/7 Snorri ***** válasza:
Másodiknak teljesen igaza van. Pár napos csúszás után érdemes tesztelni. Terhességi tünetek én úgy tudom, hogy ilyen korán még nincsenek.
2016. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerintem minden terhesség más és hogy kinek mikor van tünetei az is különbözik. Nem azt mondtam hogy minden tünetet észlelek csak 1-2 dolgot de azt is ritkán. Azért is írtam le hogy miujsag mert nem csak szimpla gyomor rontásról van szó hanem minden nap jelentkezik a gyomorégés meg kis hanyinger ami kicsit érdekes. Ennek ellenére nem firtatom hogy várnom kell és majd meglatom hogy milyen eredmény lesz.

Szokták mondani türelem rózsát teremt (vagy babát) 😊 csak hát sokszor ki bír türelmes lenni?! Nem én az biztos.

2016. máj. 22. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!