Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap volt tojasfehrje szerű...

Tegnap volt tojasfehrje szerű nyákom. Ma megvannak a pé tünetei. De az ovu teszt negativ. Ilyenkor mivan? Azt hittem most van ovum. De ezek szerint megsem?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még csak készülődik. Én 3napja érzem a peteéréses tüneteket, az ovu tesztem tegnap már egyforma két csíkos volt, ma viszont még annál is erősebb... Szóval már én is várom mert nem tudom hova lehet még ezt fokozni 😃
2016. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat engem meg trefal az elet. Most csinaltam egy ovu tesztet es kiveri a szemem a ket csik. Tegnap meg a legkisebb joindulattal sem lehetett latni semmit. 😂😂😂. Ma meg..... Na mindegy. A lenyeg hogy Ennem fokozom tovabb😂 Remelem neked is maholnap elhonaz ido...😁😀
2016. máj. 25. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
sziasztok.én szinte egész hónapban érzek ovu fàjdalmat, van bő tojàsfehérjés nyâkom ciklus 14-16napjàn, de az ovu teszt nekem is màskor jelez. valamikoe előbb, valamikor kèsőbb pozi...engem is bosszant, hogy nem tudom egyértelműen biztosra mikor van...
2016. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik nem fokozta tovább, délután már negatív volt a tesztem. :)

Na, látod, csak türelem kell (ami persze ilyenkor nincs, tudom én...) De még csinálj egyet holnap, mert nekem is pozitív volt tegnap is, egyforma erős két csíkkal, ma reggel meg annyira durván pozitív, hogy a tesztcsík előbb előjött mint a kontroll és sokkal erősebb is volt. :)

2016. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!