Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ez még nem lehet az?

Ugye ez még nem lehet az?

Figyelt kérdés
Eldöntöttük a férjemmel, hogy abbahagyjuk a védekezést. Szombaton voltunk együtt így először. Hétfőn pedig elkezdett valamilyen rózsaszín váladék folyni belőlem, ami azóta is tart. Nem számottevő, elég kevés, de hétfő óta minden nap. Bejelentkeztem nőgyógyászhoz, de csak júni 6-ra tudott időpontot adni. Kolléganőim most elkezdték mondogatni, hogy biztos terhes vagyok, hiába mondom, hogy szombaton volt az első védekezés nélküli együttlétünk. Ugye kizárt, hogy ez annak a jele lenne ilyen rövid időn belül? Még kb 2 hetem van a következő menstruációig, úgyhogy az sem lehet. Ti mit gondoltok?
2016. máj. 25. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Ez még biztosan nem az én ovuláció álltal kiváltott hormonvàltozásra tippelnék:)
2016. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem terhességtől van, valóban túl rövid idő telt el azóta hogy tüneteket okozhasson.

Talán valamilyen hormoningadozás, vagy éppen peteérésed van. Attól is függ, hogy védekeztetek eddig. Ha gyógyszert szedtél az bekavarhat, de ha pl. óvszert használtatok az nem. Az orvos majd biztos tud okosabbat mondani.

2016. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, akkor nem az én biológia tudásommal van probléma, ez azért megnyugtató. :) Köszönöm nektek! Óvszerrel védekeztünk eddig, de akkor az orvos majd megmondja, hogy mi lehet.
2016. máj. 25. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!