Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy a sima pisibe...

Létezik hogy a sima pisibe mártós xepil tesztcsík negatív, a vizeletsugarason meg nagyon halványan de ott egy második csík?

Figyelt kérdés
Vettem egy clearbluet de azzal majd pèntek reggel akarok tesztelni.Remélem pozitívat fog mutatni.
2016. máj. 25. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Kep?
2016. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Létezik, mert teljesen másképp mutatják a csíkokat a különböző tesztek. Nekem pl. a 25-ös vizeletsugatas Facelle ezerszer erősebb lett, mint a 10-es, azaz elvileg érzékenyebb One Step csík.
2016. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tévhittel ellentètben a vizeletsugaras olcso tesztek vannak olyan jok, mint a drágábbak..csak bereklámozzak h Jajj de jo dragabb es tuti kimutatja... egy draga teszt sem kepes csodakra.

X epilrol amugysem hallottam eddig túlsok jót.:)

Szoval persze, hogy lehetseges.:)

2016. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az xepil teljesen negatív.Egy halvány csík sincs rajta.Az expexten meg a faceellen meg vékonyan de nagyon halványan de ott van.A clearblue meg ki is mutatja hogy hány hetes vagyok meg a fogamzás mikor történhetett.Remélem baba van a dologban :) Imádkozzatok kérlek :)Remélem hogy az nem lesz negatív :)
2016. máj. 25. 23:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Megcsinaltad a clearbluet?
2016. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg de az negatívat mutatott.Vettem vizeletsugaras xepilt és expectet.Ha ismét ott lesz halványan a második csík akkor végképp nem tudom hogy mi van.Ha más nem megvárom a nemvártat és elmegyek dokihoz.
2016. máj. 27. 15:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha még nincs is itt a nemvárt ideje, kár ennyit tesztelni... ilyenkor még annyira kevés a HCG, hogy ha egy kicsit is hígabb a pisi, simán negatív lesz a pozi után. Egy barátnőm is járt úgy (Németországban), hogy pozi teszt után ment nődokihoz, nem tudta, hogy ott kell helyben pozi tesztet produkálni, persze ivott és pisilt is előtte, negatív is lett a tesztje, el is küldték, hogy jöjjön vissza később. Pedig ez már bőven a nemvárt után történt!!!!! Nyáron lesz egy éves a "negatív" tesztje.


Tehát nem kell kapkodni, türelem. :) Én is éveket vártam a babára, egyszer volt egy nemvárt előtti halvány pozi tesztem, de időre ugyanúgy megjött. Nem érintett jól... Na akkor döntöttem, el, hogy 14-15. Dpo előtt SOHA nem tesztelek mégegyszer.


Várd meg minimum azt, hogy késsen, ne pazarold addig a teszteket, meg az idegeidet!!!


Minden jót! :)

2016. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen.Èn is mindig elszomorodok mikor megjön :( Na lesz ahogy lesz.Am 1 napos "menszeszem" volt.Sose volt ilyen.Mindig 2-3 napig tart.Ezután 2 héttel kezdtem el tesztelni mert furcsállottam a menszeszem.Köszönöm és neked is minden jót :)
2016. máj. 27. 22:42
 9/9 anonim válasza:
Az ilyeneknél mindig érdekel a történet vége. Mi lett, kérdező? Remélem, már azóta van egy 5 éves babád🙂
2022. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!