Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Álmatlanság lehet terhesség jele?

Álmatlanság lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés

Már 3 napja nem tudok aludni 1-2 óra után felébredek vagy el sem tudok éjjel 2-ig aludni.A bokám is folyton görcsöl..Pisilni viszont ma már szinte óránként.

Még 6 napom van a nem vártig...



2016. máj. 25. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Felfázás és front.
2016. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem!!! Ne less tüneteket, mert ha terhes is volnál még biztos nem érzel semmit....
2016. máj. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Meg még túl korai lenne tüneteket érezned.

2016. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,barátnőm is egyből terhességre gyanakodott.Amúgy nem mondanám korainak az előző terhességemnél már ilyenkor ugyan így pisilni jártam.Ha fel vagyok fázva azt érzem.
2016. máj. 25. 18:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyi erovel barmirol lehetne mondani h terhessegI jelek.:) persze nem biztos, hogy ez nem az!!
2016. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon rosszul alszom de szerintem is ez csak a front :(
2016. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. A terhesség jele a kimaradó menstruáció.
2016. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindhárom gyerekkel gyakorlatilag séta közben is el tudtam volna aludni, nemhogy álmatlanság...
2016. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!