Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Álmatlanság a korai terhesség...

Álmatlanság a korai terhesség időszakában?

Figyelt kérdés
4 napja lett pozitív a tesztem. Azóta már érzem hogy kicsit fáradékonyabb vagyok, mégis éjszakánként felébredek és fent vagyok órákat. Többnyire rossz álmok miatt arra ébredek hogy megijedek vagy arra hogy enyhén fáj a hasam alja. (Már szedek rá magnézium+b6-ot!) Vajon az izgalom okozza vagy a hormonok? Lehet ez ellen tenni valamit?

2016. jan. 22. 02:36
 1/5 anonim ***** válasza:
elmúlik majd. nekem is volt ilyen. szerintem ideges voltam az új helyzettől, plusz hormonok.
2016. jan. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. En ma vagyok 8 hetes, de velem meg mindig ugyanez van,mint veled! :)

Miota pozit teszteltem,nagyon rosszul alszom,sőt szinte alig. Allandoan felebredek en is.vagy a rossz álmok,vagy szomjas vagy ehes vagyok,vagy melegem van. Szoval minden bajom van! :D biztosan elmulik majd!

Gratulálok a picihez,pihenj sokat! :)

2016. jan. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Koszonom a valaszokat! 2# en is gratulalok Neked! :) egyebkent kibirom szerencsere amugy sem vagyok az a nagy alvos csak kivancsi voltam massal is volt-e ilyen. :)
2016. jan. 22. 06:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a 16. hetet kezdtem, és még mindig tart :D

Van hogy pár napig szépen átalszom az éjszakát, de aztán jó pár napig fenn vagyok órákat :(

2016. jan. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:( hat mindent a babaert... :) csak akkor ennyit a nagy alvasos tervekrol meg az elore pihenesrol :) valahogy sejtettem hogy ez nalam nem fog bejonni. Nem baj legalabb szokjuk a kikepzest :)
2016. jan. 22. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!