Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért tör rám az éhség este...

Miért tör rám az éhség este vagy hajnalban? Ti mit tettetek ellene? 30hkm

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokat forgolodom, már nagy a pocak is és mindenhogy kényelmetlen... :(

Ha 1x felébredek nehéz vissza aludnom, általában az éhség is rám tör. Többször próbáltam vissza fogni (próbáltam vissza aludni) De addig nem sikerült míg nem ettem 1-2 falatot (croessant szoktam)


Nektek is volt ilyen időszak? Elmúlt ugye?

Köszönöm aki ír :)



2016. jan. 31. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahogy kijöttem az első trimeszterből, onnantól végigzabáltam a terhességemet (szedtem terhesvitamint, bár nem tudom, hogy köze volt-e a farkaséhségemhez). És mind csupa "egészséges" dolgokat: pizza, almáspite, palacsinta. :D

Most már nem terhesen sem tudok éhesen lefeküdni aludni. 172 cm 59 kiló vagyok. :)

Egyél, ha jólesik. :)

2016. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31 hetesen szinte egyik napról a másikra jött a reflux így lefekvés előtt sem mertem már enni. Szóval nem megoldottam, hanem a testem megoldotta helyettem. :( addig lefekvés előtt jól bekajáltam, de volt mikor éhes voltam az éjszaka közepén amikor felkeltem. Én azt mondom egyél, ha jól esik.
2016. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbálj naponta többször, kis adagokat enni és a gyorsan felszívódó szénhidrátokat kiiktatni. Lefekvés előtt egy nagyon kis mennyiségű utóvacsorát érdemes beiktatni (pár Korpovit keksz, vagy egy fél toast kenyér egy szelet felvágottal).

Ha időben is megfelelően osztod el, akkor nem lesznek falási rohamaid, mert nem fog ugrálni a vércukrod.

2016. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ami nem az étel oldala a dolgoknak, ha nem vagy veszélyeztetett vérzés ilyesmi miatt, akkor próbálj napközben aktív lenni. én mivel dolgozom, vagy ha nem megyek be, a lakáseladás ügyeit intézzük, estére kellemesen elfáradok és pisilni is csak 2-szer kelek fel éjjelente, mert aludni akarok.:)


ha te nem dolgozol, menj el shoppingolni, nézelődj, sétálj, fáraszd le magad picit.:)


34hkm

2016. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na,pont így voltam ezzel,mint te.Akkor aztán kiderült a cukorbetegség,diétára fogtak.Mióta betartom az étkezések számát,időpontját,figyelem a szénhidrát mennyiségét,nincs ilyen gondom.Semmi bonyolult,egyszerűen egész nap nagyjából egy szinten van a vércukrom,így nem tör rám farkaséhség.Én is azt tanácsolom,hogy figyelj oda arra,hogy mit,mikor eszel,hidd el,sokat segít,mert ha valaki,akkor én aztán tudom,hogy milyen sz.r folyton éhesnek lenni. (szerencsére múltidőben)
2016. febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aha, éjjeli tejivás és kakaózás. Rosszabb esetben zabpehely :) Jó sok :)

Szerencsére nem nagyon hízok, úgyhogy bátran bűnözök éjjel is. Én úgy vagyok vele, hogy éhes a kicsi. Miért ne lenne, hisz mindjárt megszületik, és akkor is éhes lesz éjjel.


34h km

2016. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!