Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélye van hogy terhes...

Mennyi esélye van hogy terhes legyek? 16/l

Figyelt kérdés
Kedden délben, ma ugye csütörtök van, együtt voltam egy sráccal. Volt gumi, de kiszakadt, ő azonnal kivette aztán csak a combomra jutott egy csepp... Azt mondja nem élvezett belém, de én mégis félek... Mit tehetnék?

2016. máj. 26. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

áruld már el kérlek, mi a jó francot csináltok, hogy mindig kiszakad a gumi??? minden ilyen kérdésnél ezt írjátok és borzasztó kíváncsi vagyok!

15 éve vagyunk együtt a férjemmel, előtte 2 kapcsolatom volt, 17 éve vagyok szexuálisan aktív és soha nem szakadt ki az óvszer!

2016. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Igen, erre én is kíváncsi vagyok! 35 éves vagyok, jó pár éve élek nemi életet, és még soha, egyetlen egyszer sem szakadt ki a gumi egyik kapcsolatom során sem...
2016. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Kedves első és második.

Nagyon egyszerű,senki nem tanítja meg nekik,hogy hogyan kell felhúzni/megfelelő méretet választani.Ez van ha nagyon konzervatívak a szülők illetve az oktatási rendszer.

2016. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem egyetlen egyszer szakadt ki es nem volt jo a méret túl kicsi volt mert utána próbáltuk ugyanazt es elszakadt mar a felrakasnal
2016. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Holnap reggel menj az orvoshoz esemény utáni tablettáért, elvileg még hatásos vagy reménykedj, hogy megjön
2016. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Basszus, kiszakadt, nem én vagyok a hibás, biztos szar minőségű volt... De azért neki lehetne több esze mert 23 évesen csak tapasztaltabb... Vigyázhatott volna. Kiszakadt ezt hagyjuk annyiban, ezzel nem segítetek.... Kedves utolsónak köszönöm.
2016. máj. 27. 06:36
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Édesem,ne ránk haragudj azért,hogy a ti kapcsolatotokban egy érett személy van.

Ha szexelni akarsz,akkor ne gyerekként viselkedj,aki ahelyett,hogy gondolkozna aláveti magát a másiknak.

Kiszakadt a gumi,oké,miért nem vettél be eseményutánit?

Szerinted hova gügyögjünk veled,amikor azt nem tudod mit kell csinálni baj esetén,és egy anonim oldalon kérdezel baromságokat vadidegenektől(már ne is haragudj de honnan a francból kellene nekünk tudni,hogy a barátod előváladékában mennyi sperma volt(bár ha már elcsöppent,akkor szerintem gyanús,hogy az több volt előváladéknál),hogy neked mikor volt peteérésed,meg hogy mennyire életképesek a beléd jutott spermák.

Lövöldözhetnénk neked számokkal,de van értelme?Ha azt mondom,hogy 1000 az 1-hez akkor is szarban leszel,ha te vagy az az egy.)

Egyébként meg a gumi nem szakad csak úgy ki.Valamit elrontottatok,mert ezen az oldalon hiába esik teherbe minden második ember így,a valóságban azért ez kicsit másképp működik.Van olyan,aki 25 évig így védekezik és egyszer nem szakad ki neki a gumi.

19/l

2016. máj. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na voltál esemény utániért? Rossz minőség volt? Nem a gumi minőségén kéne spórolni, használjatok felső középkategóriás, bevizsgált minőséget, persze a megfelelő méretben...
2016. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem voltam. Amúgy meg nem én spóroltam rajta, a pasi vette....
2016. máj. 27. 15:02
 10/15 anonim ***** válasza:
de az abortuszt neked kell kifizetni gondolom..vagy a gyereket felnevelni...Könyörgöm 16 vagy, nem vagy már olyan gyerek... ha tudod hogy ilyen könnyen belemész a szexbe legyen nálad mindig jobb minőségű gumi. Gagyival meg ne engedd hogy próbálkozzon,főleg ha még használni se tudja..
2016. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!