Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensiztem és a háziorvosom,...

Mensiztem és a háziorvosom, mégis azt mondta csináljak egy terhességi tesztet kb.1 héten belül. Hogy van ez? Többi lent

Figyelt kérdés

kb 1 hete nem vagyok túl jól! Szédülés, székrekedés,puffadás,aluszákonyság,verejtékezés, alacsony vérnyomás(mérem). Elmentem a háziorvosomhoz tegnap,aki vérnyomást nézett (100/80-alacsony), cukorszintet (5,1-jó).Hasamat megnyomkodta (puffadt). Első kérdése az volt, hogy mikor volt meg a menstruációm! Május 21-én volt meg. Első nap 1 tampon is elég lett volna egész napra,másnap normálisnak mondanám sötét bordó színű, harmadik nap szintén 1 tampon is elég lett volna! Én úgy gondolom ez egy ilyen hónap volt,nem lehet mindig egyforma.Összeségében 2 napot volt meg.De arányában a 2 nap normális mennyiségnek tűnt! A háziorvos azt mondta ez nem jelent semmit, kb 1 hét múlva csináljak tesztet!4 napja elmúlt.A mensi jellegő görcsök megmaradtak.Mellem nem fáj. De iszonyat szédülök, alacsony a vérnyomásom ma is.Sokat izzadok,hőhullám,székrekedés,remegek is néha pedig eszek rendesen, sőt többet is.És nagyon nagyon sokat alszok,ha pedig nincs lehetőségem rá mert dolgozok akkor meg alig bírom tartani a fejem.Persze teljes laborra is elküldött, hormont is néz (TSH) és elküldött pajzsmirigy ultrahangra is.De azt mondta ő inkább terhességre gondol.

Járt valaki hasonló helyzetben?

Csak mondogattam az orvosnak, dehát mensiztem, nem lehet...mellem sem fáj...

1 hét, alig bírom kivárni

(szeretnénk babát,pedig most pont nem gondolnék rá....hiszen mesiztem)


2016. máj. 27. 10:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem sose fájt a mellem eddig a 23 hét alatt, de a többi tünet valóban utalhat erre. Én mondjuk tuti csinálnék egyet most is, meg később is, nem bírnám ki :)
2016. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy eset volt, akinek terhesség alatt is volt mensiszerű. Olyan is, akinek végig a 9 hó alatt. Nőgyógyászhoz Menj.
2016. máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem 5 hónaposan még menstruált. Nem is tudták,hogy terhes. Egy nappal volt kevesebb ideig neki,de mennyiségben sem volt változás. Csak kezdett nőni a pocija és elment egy vizsgálatra. Akkor már 5 hónapos babás volt!!! Nem is gondolták,hogy az,mert 6 éve próbálkoztak. Orvostól,orvoshoz meg minden. Amikor feladta akkor meg 2. hónapban sikerült. :)
2016. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden ciklus egyforma, de én biztos nem várnék. csinálj egy tesztet, és írd meg mi lett. drukkolok :)
2016. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tüneteket terhesség okozza, akkor már most nyugodtan tesztelhetsz, ráadásul gyanús, hogy a megszokott menstruációdtól eltérő jellegű vérzés jelentkezett. Várom a fejleményeket! :)
2016. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha vannak tünetek akkor van Hcg is ami pozitiv tesztet mutat a

Szóval bátran csinálj nem kell kivárni hiszen a tünetek Hcg hormonoktok erednek

2016. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igazatok van. Végülis miért ne csinálnék tesztet. De hogy biztos legyen reggeli első vizelettel csinálom! Jobban szeretném, hogy baba legyen. Ha pajzsmirigy probléma akkor elkeserednék, mert akkor hogy lesz esély a babára. Egyszerűen csak ezt a mensit nem értem. De ahogy olvastam Tőletek, eloképzelhető.Létezik! Nem tudom a szerencsések közé tartozhatok e.

De jóóó lenne :)

2016. máj. 27. 12:05
 8/16 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy gond eseten is lehetséges kapsz gyógyszereket es ha nem olyan vészes sikerülhet mivel nem egy ismerősömnek jött úgy össze par hónap alatt

:) csak es jo kezelő orvos kell

2016. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
PM gond nem kizáró, nekem is van, kaptam rá gyógyszert, 4. próbálkozós hónapban sikerült
2016. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!! :) Kicsit megnyugodtam!

Holnap reggel teszt :)

2016. máj. 27. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!