Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek aki terhes volt...

Van köztetek aki terhes volt mégis az első pár teszteléskor negatívat mutatot a teszt?

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem a nemvart napján totál negatív volt a teszt rá 3 napra halvány pozi!
2016. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelen! A nemvárt napján negatív volt,volt egy kis vércsík a wc papíron, elkönyveltem,hogy meg fog jönni!

Majd egy hét múlva sem jött meg,akkor erős pozitív lett!

8 hetes vagyok,babóca nagyon jól van! 

2016. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem 3 napja késik, általában mindig pontos, de még negativ lett a teszt. Nagyon remélem hogy pozitív lesz belőle. Boldog babavárást!
2016. máj. 22. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes voltam mire először pozitív lett.
2016. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Tekintve, hogy a mindenféle babamama oldalakon összesereglett "nagyonteherbeakarokesnidemostazonnal" nők képesek szex utáni napon is tesztelni, bőven akad ilyen.


Személyesen még nem találkoztam olyannal, akinek negatív volt a tesztje mégis terhes volt.

2016. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Az a kérdés, az az első pár tesztelés mikor volt. Ha a mensi elmaradását követően kétnaponként kb, akkor biztosan nem vagy terhes. Ha már a mensi előtt, akkor még bőven lehetsz. Tesztelni nem érdemes, csak az elmaradt mesit követően, leghamarabb aznap. Nekem akkor már mindig pozitív volt a teszt, ha terhes voltam.
2016. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elmaradt mensi napján volt és azt követő 2dik napon. Negatívak voltak. Most ojan érzésem van hogy nemsokára megjon :(
2016. máj. 23. 15:22
 8/8 anonim válasza:
Szia, nem tudom h még aktuális e...de itt vagyok, mint èlő példa. Elmaradt menzi utan 1 hettel negativ lett a teszt, ra 3 napjara meg mindig negativ lett. 3 nap mulva el mentem dokihoz, mert feltem h vmi ciszta van a dologban es nagy meglepetesunkre 6 hetes terhes vagyok. Szoval van ilyen...
2016. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!