Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi esélyem...

Szerintetek mennyi esélyem van arra hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés

Május 3-án kezdtem el az első levél fogamzásgátlót szedni (ciklus 5. napján) és 14-én már együtt voltam a párommal megszakítással. Azután pedig 19-én már nem is alkalmaztunk más védekezési módot.

Tudom-tudom, hülye a kérdés, de nem vagyok benne biztos hogy volt már hatása a tabinak. A melleim érzékenyebbek, fájdogál a fejem és az alhasamnál is vannak görcsös, esetenként csipkelődő kis fájások és hányingerem is többször szokott lenni egy nap.

Megvonásos vérzésem jelentkezett, de azt olvastam több helyen hogy az terhesség esetén is megmarad a legtöbbször.


A válaszokat előre is köszönöm. :)



2016. máj. 27. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

1-2 hónapig ajánlott a védekezés mellette mèg

Mert van akinek nem hat egyből valakinek igen

De ez rajta van a tájékoztatón is :)

2016. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A betegtájékoztatómban az van írva, hogy ha a 2-5. napon kezdem akkor 1 hét után hat... de persze ezt azért nem hiszem. Viszont én is olvastam máshol ezt az 1-2 hónap dolgot és egyre jobban elbizonytalanodok. Főleg, hogy a 19-e előtti napokban hasmenésem is volt a bevételt követő órákban.

Tehát esélyes a dolog, ugye?

Tesztelni még elég korai lenne szerintem...

2016. máj. 27. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:
igen a hasmenéssel nagyon is esélyessé tetted a dolgot Az még rendszeres, hosszabb távú szedés mellett is nagyban csökkenti a hatékonyságát.
2016. máj. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!