Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbét vezetek, de a várható...

Hőgörbét vezetek, de a várható menzim időpontját először jól jelezte, majd eltolta egy héttel. Mennyire lehet hinni ezeknek a görbéknek?

Figyelt kérdés
Először is leszögezném, hogy a menstruációm óramű pontossággal 29 napra jön meg mindig, eddig az elmúlt egy évben egyszer fordult velem elő, hogy 10 napot késett. Ebben a hónapban elkezdtem vezetni egy hőgörbét,ami az elején május 26.-ára tette a várható menstruáció időpontját, ami számításaim szerint is ekkor lett volna esedékes. Most viszont a görbe szerint juni 3.-án kellene megjönnie, valamiért átrakta az időpontot egy héttel későbbre. Mivel nem jött meg tegnap óta, érdeklődni szeretnék, hogy lehet-e baba a dologban és a görbe nem túl pontos, vagy a görbe nagyon is kiszámítható és tényleg később fog megjönni? Jelenleg a melleim duzzadtabbak és feszülnek, fájnak, illetve néha olyan érzésem van és úgy görcsöl a hasam, hogy sokszor azt hiszem, na most fog megjönni, de végül semmi nincs a betéten. Jah igen, és még azt hozzátenném, hogy a dokival félidőben egyeztetve a görbét kiderült, hogy nálam ovuláció ebben a hónapban már a menzit követő első héten volt és nem középidőben...esetleg ez is befolyásolhatja a görbe számításait? Köszönöm előre is!

#hőgörbe #mentruációs idő eltolása
2016. máj. 27. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Linkelj egy görbét
2016. máj. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2016. máj. 27. 11:49
 3/9 A kérdező kommentje:
Remélem így elérhető és látható :) Esetleg ha privátba küldesz egy e-mail címet, a képet elküldöm :) Nagyon köszönöm, hogy foglalkozol a kérdésemmel :)
2016. máj. 27. 11:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem jó a link, nekem a saját görbémet nyitja meg.
2016. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Esetleg itt látható?

2016. máj. 27. 13:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én azt mondanám, hogy most később volt peteérésed. Jövő hét szerdára vagy csütörtökre nem várnám. Készpénznek ezt nem venném, de azért valószinübb.
2016. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem bírtam ki,hogy ne teszteljek,mert tényleg óramű pontossággal működik a menzim és iszonyat erősen POZITÍV 😊😊😊😊 Persze nem bízom el magam,de holnap megyek dokihoz,ugyanis már volt egy vetélésem és úgy beszéltük meg a dokival,hogy amint pozitív a teszt,azonnal hívjam és rámnéz 😊
2016. máj. 27. 15:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Jó egészséget kívánok nektek!
2016. máj. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Most töltöm a 16. hetet ;)
2016. aug. 15. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!