Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki megszakításos védekezéssel...

Aki megszakításos védekezéssel esett teherbe, annál végül kiderült, hogy a párja valamennyire belelőtt a hüvelybe, tehát nem vette ki teljesen időben, vagy tényleg csupán az előváladéktól esett teherbe a nő?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha a férfi húgycsövében nincs sperma, akkor az előváladék semennyi spermiumot sem tartalmazhat, és ha tartalmaz is, mert volt korábbi közvetlen együttlét, akkor is nagyon csekély az esély a dologra, hiszen ahhoz nagyon jó úszónak kell lennie a kis virgoncoknak, hogy bejussanak olyan mélyre, nem de?

2016. máj. 28. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Mi 4 evig megszakitassal vedekeztunk, es soha nem lett belole baba, pedig volt olyan, amikor nem sikerult idoben kihuzni, es az eleje bement. Viszont mi azert mertuk ezt a modszert alkalmazni, mert nem okozott volna gondot egy meglepi gyerek. Tisztaban voltunk vele, hogy ez nem a legjobb vedekezesi modszer es fel voltunk keszulve egy gyerekre mind anyagilag, mind lelkileg. Tehat szerintem csak ilyen esetben csinlajtok ti is igy, jatszadozni, hajszalvekony kotelen tancolni nem erdemes. Ja, es azt meg hozzatennem, hogy amikor eldontottuk, hogy most mar igazibol is belevagnank a baba projektbe, akkor is csak fel ev probalkozas utan jott ossze. Lehet nalatok mar egy kevestol is sikerulne, ezert tenyleg nem ajanlott, csak ha keszen alltok a babara.
2016. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
megszakitásos sex nem védekezés barátnöm igy lett mind a 3x terhes. Mert hiába nem megy el benned az elöválladékban is van spermium. Kicsi az esélye de lehetsz töle terhes. Az elö váladékot a pasik nem érzik. Mind ahogy a nöknél a benedvesedés is teljesen természetes folyamat.
2016. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
és azt honnan vetted hogy az előváladék önmagában nem tartalmaz spermiumot? Mert ez néphülyítés, igen is tartalmaz
2016. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Tuti nem ment be az eleje, vagy a mellméret vagy a számba "fejezte be". Mégis 4 hónap után teherbe estem.

Most 2 éves a nagyfiú.


Erről ennyit...

2016. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Az előváladékot a cowper mirigyek termelik, aminek semmi köze a herékhez, ahol a spermiumok termelődnek. Így alap esetben nincs is benne spermium. A húgycső "átmosása", lugosítása a feladata, hogy a vizelet savasságát semlegesítse, mert a spermiumok érzékenyek a savas közegre.

Csak abban az esetben lehet teherbeesni megszakításos együttlét kapcsán, ha nem sikerült időben kivenni, vagy ha történt az együttlét előtt magömlés, ami után közvetlenül megtörtént az együttlét, vagyis a férfi még pisilni sem ment el. Ugyanis a vizelet kimossa a húgycsőből az ottmaradt spermiumokat.

7 éve alkalmazzuk ezt a módszert a férjemmel, soha nem estem váratlanul teherbe. Mindhárom babám rögtön és csak akkor fogant, amikor eldöntöttük, hogy jöhetnek.

2016. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk pont középidőben bement az eleje,észre vettem,hogy kevesebb jött ki a "szokásosnál"...bár tagadta a férjem :D terhes is lettem abból a kicsiből :)
2016. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Aki leponozott tudom neki ajánlani az oldalt ,hogy mennyire nem biztonságos a megszakitásos szex.


[link]

2016. máj. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#5, én is így tudom! Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 29. 11:18
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

5-ös vagyok. Biztosan nagyon okos volt, aki lepontozott!!! Kicsit illenék utánolvasni a dolgoknak, mielőtt hülyeségeket tényként közölnek itt egyesek! Minden, amit írtam így van, egészségügyi főiskolai végzettséggel talán nem ostobaságot írtam!

De itt annyi okosság terjeng, hogy az már fáj! Aki tudatlan akar maradni, az maradjon is az, és pontozza le nyugodtan azokat, akik rendelkeznek némi tudással!!!

2016. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Mennyi hülye van fent..

Elovaladek az elovaladek KONKRÉTAN ATTÓL NME ESIK TEHERBE SENKI HANEM A SPERMIUMTOL AMIT tartalmazHAT(!) de nem tartalmaz minden esetben ... Az olyan mintha kb izzadsagtol esnél teherbe mar bocsánat de néha rossz olvasni ezeket :)

2016. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!